اخبار

شبکه نتفلیکس در اوج آسمان

شبکه نتفلیکس در اوج آسمان

کالاسودا - شبکه نتفلیکس در اوج آسمانکالاسودا نتفلیکس اعلام کرده که قرار است با تعدادی از ایرلاین ها برای همکاری تیم تشکیل دهد تا تکنولوژی خود را در اختیار مسافران پروازها قرار دهد تا آنها بتوانند طی پرواز از طریق موبایل خود از برنامه‌ های نتفلیکس استفاده کنند.

این شرکت در جریان گسترش دستیابی به استریم خود، سفرهای فرا مرزی را هدف قرار داده و میخواهد سرویس خود را در اختیار مسافرین پروازها در سال 2018 قرار دهد.

این بدان معنی است که شما میتوانید حین پرواز جدیدترین فیلمها و سریالهای ساخته شده توسط این شبکه را در داخل هواپیما به راحتی ببینید. منابع گزارش داده اند که این شرکت در جستجوی شریک تجاری هواپیمایی برای اجرا این کار است. قبل از اجرای این برنامه ایرلاین‌ ها باید بتوانند قدرت ارائهwifi  خود را در طول پرواز تقویت کنند، چرا که هرچه قدرت سیگنال وای فای در طول پرواز قوی‌تر باشد، مسافران بیشتری می‌توانند حین پرواز برای تماشای برنامه ‌های نتفلیکس از وای فای استفاده کنند. همچنین گزینه دانلود هم برای مسافران باز است، تا هر قسمت از سریالی را که خواستند با اینترنت پرسرعت دانلود کنند.

نتفلیکس پیش از این نیز چنین اقداماتی را به صورت رایگان در اختیار تعدادی از ایرلاین ها قرار داده بود، اما اکنون به دنبال شریک تجاری برای پیاده سازی آن در ابعاد گسترده است.

مطالب مرتبط

برو بالا