شراکت زیمنس و انویدیا برای ایجاد جفت‌های دیجیتال در متاورس صنعتی

امروز کمپانی‌های زیمنس و انویدیا اعلام کردند؛ به منظور ایجاد و فعالسازی جفت های دیجیتالی در متاورس صنعتی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، طبق پیش‌بینی Fortune Business Insights، بازار فناوری‌ها و خدمات جفت‌های دیجیتال در سال 2022 حدود 8.9 میلیارد دلار درآمد به وجود می‌آورد که تا سال 2029 به 96 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.

زیمنس، غول فناوری صنعتی، مدت‌هاست که عناصر مختلف دنیای واقعی را در نرم‌افزارها مدل‌سازی می‌کند و اکنون به دنبال ارتقای رویکرد خود در متاورس صنعتی است.

در این راستا امروز، زیمنس یک همکاری گسترده با انویدیا در راستای فعال سازی جفت‌های دیجیتالی هوش مصنوعی (AI) منعقد کرده است.

در این مشارکت، فناوری طراحی و توسعه صنعتی زیمنس با پلتفرم Nvidia Omniverse یکپارچه شده است، که کاربران را قادر می‌سازد شبیه‌سازی‌های مجازی فوتورئالیستی ایجاد کنند.

تلفیق فناوری زیمنس با Nvidia Omniverse به سازمان‌های صنعتی این امکان را می‌دهد که سریعتر تصمیم گیری کنند.

یکی از بخش‌هایی که Nvidia Omniverse و Siemens می‌توانند به تسریع فرآیند تصمیم‌گیری کمک کنند، حذف نمونه‌های اولیه فیزیکی است.

به طور مثال در گذشته، سازندگان خودرو اغلب مجبور بودند نمونه‌های اولیه گران قیمتی را برای توسعه وسایل نقلیه جدید بسازند.

اما امروزه حرکت به سمت مجازی‌سازی طراحی خودرو انجام شده است. اما با این همکاری جدید قابلیت تجسم طراحی جدید را می‌توان برای مخاطبان بسیار گسترده‌تری باز کرد.

فوتورئالیسم کلید زنده کردن جفت‌های دیجیتالی

ارزش جفت‌های دیجیتال این است که دنیای مجازی شما چقدر می‌تواند دنیای فیزیکی را نشان دهد.

ایده فوتورئالیسم در متاورس نباید به چیزهای سطحی مانند سرگرمی اختصاص داده شود؛ در عصر مدرن هوش مصنوعی، فوتورئالیسم برای کاربردهای جدی‌تر، حیاتی است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها