اخبار

شرکت اپل از هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR پرده برداری کرد

شرکت اپل از هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR پرده برداری کرد

کالاسودا - شرکت اپل از هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR پرده برداری کردکالاسودا_ به تازگی خبرهای زیادی در مورد محصول جدید شرکت اپل یعنی گوشی iPhone XR منتشر می شود که می تواند برای کاربران جدید این گوشی جالب توجه باشد. شرکت اپل هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR را مشخص کرده است.

رونمایی از هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR

شرکت اپل همین هفته عرضه گوشی iPhone XR را آغاز می کند و زودتر از عرضه این گوشی، قیمت تعمیرات آن مشخص شده است. اگر ناچ این گوشی را خراب شود هزینه تعمیر آن حدود 199 دلار خواهد بود( البته اگر گوشی شما بدون گارانتی باشد). این هزینه قطعا تعمیر صفحه نمایش OLED گوشی iPhone XS و iPhone XS Max پایین تر خواهد بود. این هزینه در گوشی iPhone XS حدود 279 دلار و در گوشی iPhone XS Max حدود 329 دلار خواهد بود. در همین حال باید بگوییم هزینه تعوض باتری در سه مدل جدید iPhone حدود 69 دلار خواهد بود.

تخفیفات گارانتی گوشی های iPhone

تعمیراتی مانند شکستن شیشه پشت گوشی ، در گوشی iPhone XR حدود 399 دلار و در گوشی iPhone XS حدود 549 دلار و در گوشی iPhone XS Max حدود 599 دلار خواهد بود. گوشی های iPhone XS و iPhone X هم پارسال تعمیراتی با همین قیمت داشتند. گارانتی Applecare+ اگر گوشی شما صدمه ی ناگهانی و ناخواسته ببیند قیمت تعمیر آن حدود 59 دلار خواهد بود و مدل گوشی در این زمینه اهمیتی ندارد. تعمیر صفحه نمایش هم با استفاده از این گارانتی حدود 59 دلار خواهد بود.

شرکت اپل از هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR پرده برداری کرد

بالاتر رفتن قیمت تعمیرات گوشی های iPhone

باید این موضوع را هم اشاره کنیم که زمان تعمیرات با تخفیف باتری برای گوشی iPhone 6 هم احتمالا در تاریخ 31 دسامبر تمام خواهد شد. این قیمت هم اکنون حدود 29 دلار است اما در سال آینده این رقم به 49 دلار خواهد رسید. هزینه تعمیر باتری iPhone X در سال آینده حدود 69 دلار خواهد شد. همچنین اگر گوشی شما توسط سیستم اپل شناسایی نشود و حالت جعلی داشته باشد ، شما مجبور خواهی بود که گوشی جدید در این زمینه خریداری کنید و گوشی قبلی شما هیچ کارایی نخواهد داشت.

قطعا طی روزهای آینده اخبار تکمیلی در این زمینه منتشر خواهد شد که می تواند برای کاربران این گوشی جذاب باشد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را در مورد این خبر و هزینه تعمیرات گوشی iPhone XR و دیگر گوشی های شرکت اپل با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

با ما در  صفحه اینستاگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا