شرکت سونی تولید دستگاه PS Vita را متوقف کرد!

شرکت سونی تولید دستگاه PS Vita را متوقف کرد!

به تازگی خبری عجیب و اما جالب توجه در مورد شرکت سونی منتشر شده که نشان می دهد این شرکت بالاخره وعده خود در زمینه توقف تولید دستگاه PS Vita عملی کرد.

توقف تولید دستگاه PS Vita

در نهایت کار دستگاه PS Vita تمام شد!شرکت سونی اعلام کرده بود که قصد دارد خط تولید دستگاه PS Vita را به طور کامل متوقف کند و در آخر کار خود را انجام داد.

این دستگاه در سال 2011 به بازار عرضه شد و نکته جالب اینکه این دستگاه آنطور که باید و شاید نتوانست توجه کاربران را در سرتاسر جهان به خود جلب کند.

این دستگاه قربانی گوشی های هوشمند چند منظوره شد و تنها توانست 16.1 میلیون دستگاه در تمام دنیا فروش داشته باشد. این فروش برای دستگاهی که قصد داشت جانشین نینتندو باشد اصلا عملکرد خوبی نبود.توقف تولید دستگاه PS Vita

شکست در جذب کاربر و صحبت هایی در مورد رونمایی از یک جانشین

در این مدت صحبت های بسیاری در مورد این دستگاه وجود داشت و شرکت سونی کاربران را به استفاده از این دستگاه ترغیب می کرد ولی باز هم این دستگاه مورد استقبال قرار نگرفت. شرکت سونی اعلام کرده بود که در سال 2019 تولید این دستگاه را متوقف خواهد کرد و این تصمیم را هم عملی کرد. صحبت هایی در مورد جانشین این کنسول وجود دارد و تمام این مسائل را زمان به ما نشان خواهد داد.

نظر شما در مورد توقف تولید دستگاه PS Vita چیست؟

آیا شما هم از کاربران این دستگاه بودید؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها