شرکت لیفت کارمند سابق تسلا را استخدام کرد

0
0

کالاسودا_ اخیرا شرکت لیفت به شکار کارمندان تسلا می پردازد و پس از اتفاقات رخ داده اخیر در شرکت تسلا، کارمندان این شرکت را یکی پس از دیگری از آن خود می کند.

کال لانکتون که پیشتر در شرکت تسلا روی سیستم شارژر خودروهای برقی کار می کرد، به استخدام شرکت لیفت درآمد. آقای لانکتون قرار است در شرکت لیفت به عنوان سرپرست عملیات های زیرساختی این شرکت در مورد خودروهای نسل جدید لیفت کار خود را آغاز کند.

آقای لانکتون درخصوص دلیل همکاری اش با شرکت لیفت اظهار داشتند: «من به شرکت لیفت آمدم به خاطر اینکه اولویت های این شرکت بیشتر روی سلامت راننده و محیط است و من مطمئنم فعالیت های ما می تواند دو بخش طراحی هوشمند و ارائه آن را به خوبی به یکدیگر متصل کند.»

کارمندان جدید شرکت لیفت

شرکت لیفت همچنین آقای جفری بین را از شرکت Unilever به تیم خود اضافه کرده است تا ایشان در بخش عملیات فروش به عنوان مدیر داخلی فعالیت خود را ادامه دهد. هر دو تیم قرار است که با آقای کریم بوستا که مدیر بخش رانندگان هستند، کار کنند تا بتوانند فعالیت های درخشانی در آینده داشته باشند. از افراد دیگری که از شرکت تسلا به این شرکت اضافه شده اند می توانیم به آقای جان مک نیل اشاره کنیم که در ماه فوریه به تیم لیفت اضافه شده است.

آقای مک نیل نیز اظهار داشتند: «با حضور کال و جفری در بخش فروش می توانیم پیشرفت و ترقی این بخش را در ماه های آینده شاهد باشیم و قطعا فعالیت درخشان این تیم می تواند باعث افزایش درآمد شرکت نیز شود.»

سرمایه گذاری تازه شرکت لیفت

در ماه مه شرکت لیفت 100 میلیون دلار را صرف سرویس خدماتی مشتریان و رانندگان خود کرده است. از فعالیت های جدید این شرکت می توانیم به تغییرات در بخش تعویض روغن، تعمیرات اولیه خودرو، کارواش خودرو و خیلی بخش های دیگر اشاره کنیم. این شرکت همچنین دامنه فعالیت خود را به 15 کشور گسترش داده است.

گفتنی است ایده اصلی این شرکت کاهش هزینه ها و افزایش درآمد رانندگان است.

شرکت لیفت همچنین قصد دارد درآمد کارمندان و رانندگان خود را تا پنج سال آینده دو برابر کند. این موضوع می تواند باعث افزایش درآمد شرکت لیفت شود. این شرکت هم اکنون دارای 1.4 میلیون راننده است و می توان گفت این عدد واقعا چشمگیر و جذاب است.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید. شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از