ویزا شرکت Plaid را به مبلغ 5.3 میلیارد دلار می‌خرد

0
140

شرکت Plaid مجری یک لایه فناوری‌ است که حساب‌های بانکی را به اپلیکیشن‌های مالی متصل می‌کند. اکنون ویزا این شرکت را به مبلغ 5.3 میلیارد دلار از آن خود خواهد کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از Zdnet، غول پرداخت الکترونیک دنیا ویزا روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد شرکت Plaid را از آن خود کند. سازندگان این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهند که حساب‌های بانکی خود را به برنامه های مالی مانند Venmo و Betterment به مبلغ 5.3 میلیارد دلار متصل کنند.

این معامله به این معناست که ویزا در حال حاضر دارای یک لایه فناوری اصلی را با خرید این شرکت به دست خواهد آورد. لایه ای تخمین زده میشود 75 درصد از مصرف کنندگان متصل به اینترنت دنیا از اپلیکیشن این برنامه برای انتقال پول در سال 2019 استفاده کرده اند.

احتمالا plaid بسیاری از شرکت های مشتری خود را به رسمیت نمی شناسد، اما ویزا اعلام کرده است که تقریبا از هر چهار نفر دارای حساب بانکی در آمریکا، یکی از plaid برای به اشتراک گذاری داده ها و اتصال به برنامه مالی از آن استفاده کرده است.

به عنوان مثال وقتی یک کاربر Venmo یک حساب کاربری راه اندازی می کند، در واقع این فناوری plaid است که به آنها اجازه می دهد تا حساب بانکی خود را به حساب venmo پیوند دهد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها