شهادت 4 مدیر اجرایی کمپانی‌های آی تی در راستای قانون ضد انحصاری

0
215

به گفته‌ی Kara Swisher مدیران اجرایی اپل، آمازون، گوگل و فیس بوک در ماه جولای در راستای اقدامات ضد انحصاری مجلس شهادت می‌دهند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، تیم کوک مدیر اجرایی اپل، جف بزوس مدیر آمازون، مارک زاکربرگ فیس بوک و ساندار پیچای گوگل موافقت کرده‌اند که در اواخر ماه جولای در جلسات ضد انحصاری مجلس شهادت بدهند.

به گفته Kara Swisher (روزنامه نیویورک تایمز)، مدیران اجرایی بزرگ‌ترین شرکت‌های آی تی جهان در حضور کمیته دادگستری ظاهر می‌شوند و شهادت خوهند داد.

پیش از این مجلس علیرغم نگرانی‌های ناشی از سرکوب شرکت‌ها توسط شرکت‌های آی تی بزرگ، تحقیقاتی در این زمینه را آغاز کرده‌ بود. بر اساس این گزارش تیم کوک آخرین کسی بود که این دعوت را پذیرفته است. اگر کوک از حضور در این جلسه خودداری می‌کرد، احتمالاً مدیران دیگر نیز کار او را دنبال می‌کردند.

همانطور که آکسیوس خاطرنشان کرد، این دادرسی به نمایندگان مجلس فرصت می‌دهد تا قبل از اعلام نتایج تحقیقات سالانه و قبل از هرگونه تغییر در قانون ضد انحصاری، از مدیران سوالاتی را بپرسند.

این اولین بار است که هر چهار مدیر در کنگره در کنار یکدیگر شهادت می‌دهند و طبق اخبار ممکن است این جلسه در هفته آخر ماه جولای برگزارشود.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها