شورلت بلیزر Chevy Blazer 2020 آمریکایی با 7 صندلی در چین

0
382
شورلت بلیزر

در  میان خودروها شورلت، افرادی که تمایل دارند خودروهای با سه ردیف صندلی داشته باشند؛ باید از مدل‌ کراس‌اوورهای عظیم و شاسی بلندهای این برند استفاده کنند. هر دو خودرو Chevy Traverse و Suburban این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ درحالی‌که شورلت بلیزر Chevy Blazer 2020 با دو ردیف صندلی ارائه‌شده است. اما در چین داستان فرق می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی‌نت، شورلت مدل بلیزر را با سه ردیف صندلی وارد بازار چین می‌کند. در این خودرو از سه ردیف صندلی و با 7 جایگاه مسافر استفاده‌شده است؛ اما این مدل در ایالت متحده با دو ردیف صندلی و 5 جایگاه مسافر ارائه می‌شود. یک نماینده شورلت در ایالات‌متحده اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای ورود این خودرو سه ردیفه به ایالت متحده نداریم.

در کمال تعجب شورلت چین هیچ عکسی از فضای داخلی و سه ردیفه شورلت بلیزر Blazer ارائه نکرده است تا طراحی داخلی این خودرو پرده‌برداری شود. علاوه بر این اطلاعاتی در مورد قدرت آن نیز در دسترس نیست. اما طبق گزارش‌ها بلیزر، دو مدل RS و Redline وارد بازار چین می‌شود که این دو مدل منحصر به خریداران چینی هستند. درحالی‌که Blazer 2020 در حال حاضر در آمریکا به فروش می‌رسد؛ خریداران چینی Blazer بزرگ‌تر خود را در نیمه اول سال 2020 تحویل می‌گیرند.

 

شورلت بلیزر Chevy Blazer 2020 آمریکایی با 7 صندلی دشورلت بلیزر Chevy Blazer 2020 آمریکایی با 7 صندلی در چین
عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها