شکایت از معلم ها اینترنتی شد

شکایت از معلم ها اینترنتی شد

وزارت آموزش و پرورش سامانه ای را راه اندازی کرده است که آن دسته از اولیاء که به هر دلیل از مدرسه فرزندشان شکایت دارند می‌توانند شکایت خود را در این سامانه به ثبت برسانند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، این روزها شکایت اولیا از معلم ها زیاد شده و در صفحات حوادث می توانید مطالب بسیاری از معلم هایی بخوانید که به هر نحوی دانش آموزان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

وزارت آموزش و پرورش حالا برای شناختن این گونه از معلم ها سامانه ای را راه اندازی کرده است که به راحتی می توان با ورود به آن از معلم های خاطی شکایت کرد.

بنابراین گزارش، روز گذشته این سامانه رونمایی شد و در مراسم رونمایی از آن، سید محمد بطحایی گفت: خوشبختانه امروز دو سامانه بسیار مهم که امکان پاسخگویی خوبی را برای مردم فراهم می‌کند افتتاح شده و اولیاء می‌توانند شکایات خود را به مسئولان منتقل کنند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امکان ثبت شکایات در سامانه سازمان مشارکت‌ها وجود دارد، افزود: آن دسته از اولیاء که به هر دلیل از مدرسه فرزندشان شکایت دارند می‌توانند شکایت خود را در این سامانه به ثبت برسانند. این شکایات باید ظرف مدت ۱۰ روز پاسخ داده شود. سامانه تلفنی ۴۳۱۷ برای ثبت شکایات مردمی است و اولیای دیگر شهرستانها نیز باید برای استفاده از این سامانه کد ۰۲۱ را به ابتدای این شماره اضافه کنند.

بطحایی با تاکید بر اینکه شهریه تعیین شده برای مدارس غیردولتی حتما باید از طریق پورتال‌های مربوط به طور دقیق اطلاع رسانی شود، عنوان کرد: باید اولیاء از میزان شهریه مصوب مطلع شوند. همچنین مدارس موظف اند پوستر شهریه را در معرض دید خانواده‌ها قرار دهند. ناظران حتما باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار