شیائومی مترجم هوشمند معرفی کرد

کالاسودا_شرکت شیائومی از جدیدترین مترجم هوشمند خود رونمایی کرد. این مترجم دارای قابلیت ترجمه به ۱۴زبان زنده دنیا است.

شرکت شیائومی جزو شرکت های رو به رشد چین است. این شرکت در تلاش است تا با گسترده کردن فضای کسب و کار خود روندی رو به رشد را به نام خود ثبت کند.

اما شرکت شیائومی در تازه ترین اقدام خود، اخیرا نوعی مترجم جیبی به نام Konjac AI Translator را با قابلیت پشتیبانی از ۱۴زبان راهی بازار کرده است.

اما این مترجم چه ویژگی هایی دارد؟

این محصول  از جنس آلومینیوم ساخته شده است.

ظاهر این مترجم بی شباهت به MP3 PLAYER  نیست.

شیائومی برای این محصول چراغ نمایشگر قرار داده است.

موتور اصلی ترجمه در این مترجم، ترکیبی است از موتور ترجمه مایکروسافت و هوش مصنوعی Xiao AI

محصول جدید شیائومی افزون بر ترجمه هم‌زمان، موسیقی نیز اجرا کرده و ضمن چک کردن آب‌ و هوا، اخبار را نیز برای کاربر می‌خواند.

شیائومی در محصول مترجم خود ۴ کلید اصلی قرار داده است.

این محصول از پورت یو اس بی تایپ سی نیز پشتیبانی می‌کند.

باتری این دستگاه ۹۰۰ میلی‌آمپر ساعت تعریف شده است.

قیمت این محصول ۴۷دلار است.

شیائومی یک شرکت الکترونیک متعلق به بخش خصوصی است و مقر آن در پکن قرار دارد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیک در زمینه طراحی، توسعه و فروش گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های تلفن همراه و لوازم مصرفی الکترونیک است. از ابتدای انتشار اولین گوشی‌های هوشمند در ماه اوت ۲۰۱۱، Xiaomi سهم بزرگی از بازار را در چین به دست آورد و آن را به طیف وسیع تری از لوازم الکترونیکی مصرفی گسترش داد.

 بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لی جون، بیست و سومین مرد ثروتمند چین بر طبق اعلام مجله فوربس است. این شرکت تاکنون بیش از ۳۰۰۰ کارمند، به‌طور عمده در چین، مالزی، سنگاپور، استخدام کرده و در حال گسترش به کشورهای دیگر مانند هند و اندونزی است.

قبلی «
بعدی »

اخبار