صفحه نمایش منعطف BOE؛ اولین شگفتی سال ۲۰۱۹

صفحه نمایش منعطف BOE ؛ اولین شگفتی در سال 2019

صفحه نمایش منعطف BOE به رقابت با صفحه نمایش اینفینیتی فلکس سامسونگ می رود. کمپانی BOE یکی از قدرتمندترین شرکت های سازنده صفحه نمایش به شمار می رود که رقابت جالب توجهی با کمپانی سامسونگ پیدا کرده است؛ رقابتی که در ماه های اخیر حواشی بسیاری را به همراه داشته است.

سامسونگ در سال های اخیر موارد متعددی را اعلام کرده است که این کمپانی به تکنولوژی های منحصر به فرد سامسونگ دست پیدا کرده و به نوعی آنها را سرقت کرده است؛ موضوع صفحه نمایش منطعف نیز یکی از این موارد است. حال امروز اخباری منتشر شد که نشان می دهد صفحه نمایش منعطف BOE در حال تکمیل شدن است.

اولین موضوعی که باید به آن اشاره کرد این است که صفحه نمایش منعطف BOE با پنل اولد روانه بازار فروش می شود. از این رو باید شاهد قیمت بسیار بالایی برای این محصول باشیم؛ هرچند صفحه نمایش های BOE به طور کلی قیمت بسیار پایین تری در مقایسه با برند سامسونگ دارند.

صفحه نمایش منعطف BOE چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

صفحه نمایش منعطف BOE چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

به تازگی برخی از ویژگی های صفحه نمایش منعطف BOE اعلام شده است و باید شاهد خم شدن این صفحه نمایش به شعاع یک میلی متر باشیم. این کمپانی مشهور برای صفحه نمایش منعطف خود روشنایی ۳۸۰ نیت را در نظر گرفته است و طیف NTSC را به صورت کامل پوشش می دهد؛ زمان پاسخگویی آن نیز حدود یک میلی ثانیه خواهد بود. این کمپانی مشهور رزولوشن ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ را برای صفحه نمایش منعطف خود در نظر گرفته است که یک رقم قابل توجه خواهد بود.

کمپانی BOE ضخامت بسیار مناسبی دارد. صفحه نمایش منعطف BOE حدود ۰.۶۶ میلی متر ضخامت دارد که یک رقم جالب توجه برای این محصول به شمار می رود. بر اساس اخبار موجود، این صفحه نمایش هنوز آماده استفاده نیست و در حال حاضر می تواند حدود ۱۰۰ هزار بار تا شود و هیچ مشکلی پیدا نکند؛ رقمی که باید بیشتر افزایش پیدا کند، زیرا تعیین رقم برای این موضوع، استفاده کاربران از این پنل منعطف را بسیار محدود می کند.

آینده صفحه نمایش های منعطف چگونه خواهد شد؟

با تمام این وجود استفاده از پنل های منطعف در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود و باید دید چه آینده ای برای این نوع صفحه نمایش رقم خواهد خورد. به نظر می رسد اگر این صفحه نمایش های با قیمت مناسب در اختیار سازندگان گوشی موبایل قرار بگیرد، بتواند سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار