مشکل عجیب و غریب صفحه نمایش گوشی  OnePlus 6T چه بود؟

مشکل عجیب و غریب صفحه نمایش گوشی  OnePlus 6T چه بود؟

برخی از کاربران دستگاه های oneplus 6T مشکلی عجیب را در صفحه نمایش این گوشی مشاهده کردند. اما این مشکل چه بود؟

با توجه به نقش مهمی که صفحه نمایش در تجربه کار کردن ما با گوشی هوشمند ایفا می کند و اینکه چگونه با آن ارتباط برقرار می کنیم، می توان گفت که این بخش از گوشی یکی از بخش های مهم برای کاربران است.

صفحه نمایش گوشی  OnePlus 6T با چه مشکلی روبروست؟

 متاسفانه برای برخی از کاربران OnePlus 6T مشکلاتی مرتبط با صفحه نمایش را تجربه کردند. ویدئوهایی که کاربران این گوشی در فضای مجازی منتشر کرده اند نشان می دهد که کاربران پس از تماشای ویدئو و در انتها با پرشی در صفحه نمایش مواجه می شوند. به نظر می رسد که صفحه آبی شده و سوسو می زند. مشخص نیست که چه چیزی ممکن است سبب شود که کاربران با این مشکل مواجه شوند، اما برخی از دارندگان این گوشی اخیرا به صورت تصادفی با این مشکل مواجه شده اند.

مشکل نرم افزاری بود یا سخت افزاری؟

با این حال چیزی که تمام کاربران در آن مشترک بودند، استفاده از سیستم تشخیص چهره و یا حسگر اثرانگشت در صفحه نمایش و مشکلاتی بود که معمولا هنگام قفل شدن صفحه نمایش رخ داده بود ( اگرچه این موضوع همیشه صادق نبود). به نظر می رسد که تنظیمات کارخانه نمی تواند راه حلی برای رفع این مشکل باشد، بنابراین احتمالا این یک مشکل سخت افزاری است نه نرم افزاری. چرا که اگر نرم افزاری بود با ریست کردن و برگشت به تنظیمات کارخانه می توانست درست شود.صفحه نمایش گوشی  OnePlus 6T با چه مشکلی روبروست؟

مشکلات مشابه برای گوشی های وان پلاس 6

اندکی پیش تر نیز کاربران گوشی های وان پلاس 6 مشکل چشمک زدن صفحه نمایش بین دو محیط نوری را گزارش داده بودند. این مشکل معمولاً زمانی آشکار می ‌شود که گزینه‌ی روشنایی تطبیقی (Adaptive Brightness) فعال باشد؛ در این هنگام، صفحه ‌نمایش در حال تنظیم نور بین دو درجه‌ی روشنایی است و کاربر تغییر نور مداوم را در نمایشگر دستگاه مشاهده می‌ کند. این مشکل با ارائه یک آپدیت نرم افزاری رفع شده بود.

نظر وان پلاس در مورد مشکل جدید چه بود؟

شرکت وان پلاس هنوز به صورت رسمی پاسخی به این مسئله نداده است، اما احتمالا از آن آگاه بوده و در حال رفع و رجوع و دادن راهکاری در این خصوص است. در هرحال امیدواریم که شرکت وان پلاس دلیل این موضوع را کشف و در سریع ترین زمان ممکن آن را رفع کند. اگر شما نیز با چنین مشکلی در گوشی های وان پلاس خود مواجه شدید، از این تجربه برای ما بگویید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها