ضرورت مبارزه با ری-وی-یوهای فیک در فروشگاه‌های آنلاین و سایت‌های فروش

از آنجا که تقاضای خرید آنلاین در طول همه گیری کروناویروس بیشتر شده، شورای رقابت و بازار انگلیس (CMA) در نظر دارد چگونگی رفتار فروشگاه‌های آنلاین و سایر وب سایت‌ها برابر بررسی‌ها و ری-وی-یوهای‌ فیک که خریداران را به اشتباه می‌اندازد؛ مدیریت کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از techtimes ، روزنامه دیلی میل گزارش داد نگرانی در میان کاربران انگلیسی زیاد شده است،زیرا میلیاردها دلار صرف محصولات غیرقابل اعتماد می‌کنند.

بر این اساس ضمن انتشار reviewهای غیرواقعی در سایتهای فروش، برخی از افراد در شبکه‌های اجتماعی به انتشار بررسی‌های اشتباه و دروغین در مورد محصولات می‌پردازند و از این طریق سایر خریداران را گمراه می‌کنند.

در پاسخ، CMA چگونگی پیگیری و واکنش سایتها به بررسی‌های جعلی را کنکاش خواهد کرد، اگرچه مشاغل مربوطه را مشخص نکرده است.

از جمله وب سایت‌هایی که مورد انتقاد قرار گرفته‌اند؛ شامل آمازون، eBay و TripAdvisor هستند. در همین حال، فیس بوک و اینستاگرام متهم شده‌اند که یک منبع عالی برای سازندگانِ نقد و بررسی‌های جعلی هستند.

محققان CMA به بررسی‌های مشکوک و نحوه مدیریت وب سایت‌ها می‌پردازند.

آندره كوسكلی از جمله این افراد است که معتق است بیشتر مصرف كنندگان كه به خرید آنلاین وابسته هستند، وقتی تصمیم می‌گیرند یک محصول یا خدمات{تور مسافرتی} را بخرند، در ابتدا بررسی‌های آنلاین آن را می‌خوانند. به همین دلیل این بررسی‌ها و مدیریت آن‌ها بسیار اهمیت دارند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها