قابلیت جذاب ضمیمه کردن یک ایمیل به جی میل بدون دانلود

0
۷
ضمیمه کردن یک ایمیل به جی میل بدون دانلود

با قابلیت جدیدی که اکنون گوگل برای سرویس جی میل خود اضافه کرده است، در آینده ای نزدیک قادر به ضمیمه کردن یک ایمیل به جی میل بدون دانلود خواهید بود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، گوگل راه حلی معرفی کرده است که طی آن چندین ایمیل مختلف را برای یک نفر فوروارد کنید. این ویژگی جدید جی میل اتچ کردن ایمیل های دیگر بدون نیاز به دانلود اولیه یا کپی کردن آنهاست.

فرض کنید به این نیاز دارید که هر روز ایمیل‌های مختلفی را از اینباکس خود به اعضای تیم‌تان بفرستید تا روی پروژه ای کار کنند. بنابراین باید وارد همه ایمیل‌ها شده و جداگانه آن را برای تیمتان اتچ کنید. اما در این حالت تمام کاری که باید انجام دهید این است که ایمیل مربوطه را انتخاب کرده و یا آنها را با کشیدن و انداختن در پنجره پیش نویس و اتچ کردن، تنها از طریق جی میل خود به راحتی به افراد دیگر ارسال کنید.

ضمیمه کردن یک ایمیل به جی میل بدون دانلود

همچنین می‌توانید ایمیل‌هایی که می‌خواهید فوروارد کنید را انتخاب کرده، در منو روی گزینه Forward as attachment کلیک کنید. برای پاسخ دادن تکی به ایمیل‌ها نیز کار دشواری ندارید، تنها کافی است که پنجره پیش نویس را باز کرده و ایمیل‌های خود را مانند قبل به بیرون کشیده و رها کنید.

گوگل می‌گوید ویژگی ضمیمه کردن ایمیل به جی میل به تدریج در حال اماده سازی است، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا به دست مشتریان برسد.این امر زمانی ممکن خواهد شد که گزینه Forward as attachment را در منوی خود ببینید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از