طراحی جدید و جالب توجه اپلیکیشن جیمیل در سیستم عامل iOS

طراحی جدید و جالب توجه اپلیکیشن جیمیل در سیستم عامل iOS

به تازگی خبرهای جالبی در مورد گوگل و اپلیکیشن جیمیل این کمپانی منتشر شده است که نشان می دهد به زودی شاهد طراحی جدید و جالب توجه این اپلیکیشن در سیستم عامل iOS خواهیم بود.

رونمایی از نسخه تازه اپلیکیشن جیمیل با طراحی جدید و جالب توجه

کمپانی گوگل ماه گذشته اعلام کرد که به زودی اپلیکیشن جیمیل با طراحی جدید و متریال های تازه به بازار عرضه خواهد شد. کمتر از یک هفته گذشته نسخه جدید این اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی به بازار عرضه شد اما کاربرات iOS منتظر این نسخه جدید ماندند و در فکر بودند که کمپانی گوگل چه خوابی برای طراحی این اپلیکیشن در سیستم عامل iOS دیده است.

شیوه به روزرسانی این اپلیکیشن در سیستم عامل iOS

اگر شما از گوشی iPhone یا iPad استفاده می کنید ، گوگل نسخه جدید اپلیکیشن جیمیل را با طراحی تازه و جذاب به بازار عرضه کرده است و کاربران می توانند به زودی از آن استفاده کنند. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که این به روزرسانی در اپ استور دیده نمی شود زیرا این به روزرسانی از روی سرور گوگل بوده و کاربران به صورت اتوماتیک آن را دریافت خواهند کرد.

ویژگی های طراحی جدید و جالب توجه اپلیکیشن جیمیل

اولین سوالی که شما کاربران پس از به روزرسانی این اپلیکیشن با آن مواجه می شوید این است که باید از بین سه حالت پیش فرض ، راحت و فشرده یکی را انتخاب کنند. نکته دیگری که شما با آن مواجه خواهید شد بخش پایین این اپلیکیشن است که دیگر به راحتی می توانید با کلیک روی گزینه موردنظر ایمیل خود را ارسال کنید.شیوه به روزرسانی این اپلیکیشن در سیستم عامل iOS

مزیت ها و کاستی های طراحی جدید

باید از سیستم جدید و طراحی تازه اپلیکیشن جیمیل هم متشکر بود زیرا دیگر کاربران می توانند به راحتی آیکن های کاربردی را تشخیص دهند و با گمراهی مواجه نخواهند شد. یک موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنیم این است که طراحی سفید این اپلیکیشن باعث می شود تا شما در نور کم هم با سفیدی بیش از حد این برنامه مواجه شوید.

ویژگی های اپلیکیشن جیمیل

– دریافت ایمیل به صورت اتوماتیک به تلفن همراه شما

– جستجوی تمام پیام های شما

– دسترسی به پیام های خود در هنگام آفلاین بودن.

– مرور پیام ها به صورت صوتی

– استفاده چند اکانت جیمیل

– ستاره ، برچسب و سایر ویژگی ها …

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که اپلیکیشن جیمیل نسخه های دیگری هم دارد که توسط کمپانی گوگل به بازار عرضه شده است و کاربران می توانند از این اپلیکیشن ها نیز استفاده کنند. انتخاب یک سرویس ایمیل به خود کاربران بستگی دارد و آنها می توانند از بین سرویس های بسیاری که توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه شده بهترین از نظر خود را انتخاب کنند ولی می توانیم با قاطعیت بگوییم که سرویس ایمیل گوگل در نوع خود بهترین بوده و میلیون ها کاربر در اختیار دارد.

نظر شما در مورد این طراحی جدید اپلیکیشن جیمیل چیست؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها