طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگلکالاسودا_ از شرکت گوگل خبر می رسد که برنامه دستیار صوتی گوگل دچار تغییراتی شده و طراحی جدید و جذاب برای آن انتخاب شده است. به نظر می رسد که این طراحی برای صفحه نمایش های مخصوص گوگل نیز کاربردی باشد.

طراحی تازه برای برنامه دستیار صوتی گوگل

طراحی جدید برنامه دستیار صوتی گوگل می تواند برای کاربران استفاده ای راحت تر و کاربردی تر داشته باشد. برای مثال اگر شما از این برنامه درخواست کنید که نور صفحه را کم کند ، در ادامه برای شما اسلایدری را نمایش خواهد داد که شما به وسیله آن می توانید نور صفحه خود را به صورت دستی تنظیم کنید.

در به روزرسانی جدید برنامه دستیار صوتی گوگل تغییراتی نیز در آیکن برنامه ها رخ داده است که بعضی از آنها بزرگتر و خوانایی بهتری پیدا کرده اند.

بهترین دستیار صوتی گوگل

دستیار صوتی گوگل را می توان بهترین دستیارصوتی موجود در دنیای تکنولوژی نام گذاری کرد. باید این موضوع را اشاره کرد که این به روزرسانی جدید می تواند همکاری صوت و حرکت را بهبود ببخشد و شما دیگر در این برنامه می توانید دستورهای ترکیبی را از دستیار صوتی گوگل تقاضا کنید.

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل
 

به روزرسانی فقط برای نسخه موبایل

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل

اگرچه این به روزرسانی فقط برای نسخه موبایل عرضه شده است ولی باید این موضوع را هم گفت که گوگل نیم نگاهی هم به تجهیزات خانه های هوشمند که دارای صفحه نمایش بزرگ هستند نیز دارد.

شرکت های بزرگ و استفاده از صفحه نمایش های هوشمند گوگل

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل

شرکت هایی مانند JBL و Lenovo هم اکنون استفاده از صفحه نمایش های هوشمند گوگل را آغاز کرده اند و شایعه شده که گوگل تصمیم دارد دستگاه مخصوص خود را در مراسم رونمایی از Pixel 3 معرفی کند.

افزونه ای جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل برای توسعه دهندگان

طراحی جدید و جذاب برنامه دستیار صوتی گوگل

در کنار این تغییرات رابط کاربری این برنامه ، شرکت گوگل یک افزونه جدید را برای توسعه دهنده ها آماده کرده اند که می توانند پرداختی کاربران را از طریق دستیار صوتی انجام دهند. از امروز این افزونه قابل اجرا است و توسعه دهندگان این امکان را دارند که این افزونه را به بخش پرداخت های برنامه ی خود اضافه کنند. شما در تصاویر زیر تغییرات دستیار صوتی گوگل را مشاهده می کنید:

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها