اخبار

طرح لبخند KFC در چین اجرایی شد

طرح-لبخند-KFC-در-چین-اجرایی-شد|کالاسودا

کالاسودا - طرح-لبخند-KFC-در-چین-اجرایی-شد|کالاسودا

کالاسودا_شرکت alipay  با راه اندازی خط پرداخت جدید خود، مسیری نوین برای پرداخت مشتریان خلق کرده است. درواقع تنها کافیست لبخند بزنید تا سیستم پرداخت به صورت خودکار در د سترس شما قرار گیرد.

. شرکت پشتیبان  فن آوری، Ant Financial، یک شرکت تابعه Alibaba می گوید که تکنولوژی Smile To Pay نیاز به حدود یک تا دو ثانیه اسکن چهره با یک دوربین سه بعدی  دارد افزون بر این ها این شرکت با کمک  یک الگوریتم تشخیص زنده چهره به بررسی هویت افراد می پردازد .

کاربران می توانند برای استفاده از این سیستم ، تلفن های همراه خود را به کدهای ضد تقلب مجهز کنند. نسخه بتای Smile to Pay در سال 2015 توسط جک مؤسس Alibaba معرفی شد.

جیدونگ چن، رئیس فناوری شناسایی بیومتریک در Ant Financial، در خصوص این فناوری می گوید ؛ : ” شناخت چهره از طریق تکنولوژی و راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین کار چندان ساده ای نیست.”

درواقع این بسیار مهم است که بتوان چهره فرد را از طریق تصاویری که در سامانه تکنولوژیک این برنامه وجود دارد ، شناسایی کرد.

گروه فناوری تشخیصی از طریق ادغام نرم افزار و سخت افزار و البته ایجاد یک پیوند بین الگوریتم های پیشرفته به دوربین های 3D قادر به بررسی چهره افراد و ثبت دقیق ترین اطلاعاتی است که مورد نیاز سیستم سنجش هستند.

فروشگاه KFC به عنوان نخستین فروشگاهی که این سیستم پرداخت را ائه می کند، یک نسخه حرفه ای تر از فروشگاه های زنجیره ای K Pro را در اختیار دارد. نسخه ای که نه تنها به توانایی تشخیصی چهره ها مجهز است، بلکه می تواند با توجه به زنجیره خرید افراد، برترین پیشنهادهای خرید را در اختیار علاقه مندان بگذارد

با توجه به این که چین جزو کشورهای پر جمعیت این جهان است، پیش بینی می شود استقبال از این محصول بسیار بالاتر از حد انتظار باشد .

مطالب مرتبط

برو بالا