عجیب‌ترین کارهایی که می‌توان در بازی Death Stranding انجام داد

0
360

به جرئت می‌توان گفت که Death Stranding یک بازی عجیب است! این بازی جدید آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) که زمان زیادی تا عرضه‌اش باقی نمانده، از همان زمانی که معرفی شد، زیر ذره بین بازی‌بازان و رسانه‌ها قرار گرفت و مدل بازاریابی و تبلیغ هیدئو کوجیما برای آن نیز بسیار جالب و عجیب بود.

در ماه‌های اخیر؛ اطلاعات بسیاری از بازی Death Stranding منتشر شده و همچنین نمایش های طولانی و متعددی را نیز از این عنوان مورد انتظار تماشا کرده‌ایم. با این حال، خیلی سخت می‌توان با مکانیک‌ها و ساختار دنیای عجیب و غریب این بازی کنار آمد و آن را به صورت کامل درک کرد. طی نمایش های Tokyo Games Show بازی Death Stranding، هیدئو کوجیما به معرفی برخی از مکانیک‌های بازی پرداخت که تعجب بازی‌بازان و رسانه‌ها را برانگیخت. به عنوان مثال، شخصیت اصلی بازی که سم (Sam BridgesSam) نام دارد و نورمن ریداس (Norman Reedus) نقش او را ایفا می‌کند، باید هر از چند گاهی به آرام کردن کودک همراه خود بپردازد و همچنین می‌تواند در محیط بازی ادرار کند که این کار با مکانیک‌های جالبی همراه است و حتی ممکن است در همان ناحیه، یک نوع گیاه شبیه قارچ رشد کند!

با این حال، این عجیب ترین کاری نیست که می‌توان در بازی Death Stranding انجام داد! از عجیب ترین کارهایی که ممکن است در بازی Death Stranding انجام دهید می‌توان مثال های دیگری نیز زد. به عنوان مثال، زمانی که خیلی روی اندام‌های بدن شخصیت اصلی بزرگنمایی کنید و روی آن ها کنجکاو شوید، به صورت شما مشت خواهد زد! البته این یک مورد را در بازی‌های دیگری مانند Nier Automata نیز دیده بودیم اما در هر حال، یک عامل مخفی و انحرافی عجیب در بازی Death Stranding محسوب می‌شود.

از نماها و تصاویر جالب Death Stranding که بسیار عجیب است!

علاوه بر این، اعلام شده که بازی‌بازان می‌توانند با مدفوع شخصیت اصلی، نارنجک بسازند. این مورد که به شدت چندش آور محسوب می‌شود، می‌تواند یک مکانیک به درد بخور در اکشن‌ها در نظر گرفته شود. البته بد نیست اشاره کنیم که این عمل به صورت مستقیم نشان داده نمی‌شود و نگران مشاهده چنین صحنه چندش آوری نباشید! همچنین بازی بازان می‌توانند یک سری عکس های جالب و خنده دار بگیرند و برای خود ذخیره کنند و لباس‌های مبدل جالب و سرگرم کننده به تن کنند.

بازی Death Stranding در تاریخ 8 ماه نوامبر سال 2019 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد که بازی در آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود.

نظر شما در مورد کارهای عجیبی که می‌توان در بازی Death Stranding انجام داد چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها