عدم پشتیبانی اولیه ویندوز 11 از اپلیکیشن های اندروید

اجرای اپلیکیشن های اندروید به صورت بومی در ویندوز 11 یکی از نقاط اصلی فروش آخرین سیستم عامل مایکروسافت است؛ اما مایکروسافت اعلام کرده نسخه‌ی ابتدایی ویندوز 11 این قابلیت را ندارد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، بالاخره تاریخ انتشار ویندوز 11 مشخص شد. مایکروسافت اعلام کرد که در 5 اکتبر ویندوز 11 برای برخی از رایانه‌ها عرضه می‌شود و سپس سایر رایانه‌ها می‌توانند به تدریج به این نسخه دسترسی داشته باشند.

یکی از خبرهای ناامید کننده راه اندازی ویندوز 11، عدم پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید در ابتدای راه اندازی است و این ویژگی بعدها اضافه خواهد شد.

اپلیکیشن های اندروید در ویندوز 11

آرون وودمن از مایکروسافت در پست وبلاگ گفت: “ما مشتاقانه منتظر ادامه راه و وارد کردن اپلیکیشن های اندروید به ویندوز 11 و فروشگاه مایکروسافت از طریق همکاری با آمازون و اینتل هستیم.” این کار با پیش نمایش Windows Insiders در ماه‌های آینده آغاز می‌شود. ”

به نظر می‌رسد این ویژگی هنوز برای پخش اولیه آماده نشده، بنابراین شرکت روی آن کار می‌کند.

متأسفانه، خبر اجرای برنامه‌های اندرویدی به صورت بومی در ویندوز 11 یکی از نقاط اصلی فروش آخرین سیستم عامل مایکروسافت بود. اما ویندوز 11 هنوز هم خوب به نظر می‌رسد.

در حالی که عدم پشتیبانی از برنامه‌های اندرویدی بومی ناامید کننده است، هنوز ویژگی‌های جدید زیادی در ویندوز 11 وجود دارد که شما را جذب می‌کند. ویژگی هایی شامل Snap Layouts، ادغام تیم‌های مایکروسافت، بهبود چند وظیفه‌ای، منوی استارت به روز شده و موارد دیگر.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها