عرضه‌ی اپل واچ ادیشن تیتانیومی و هرمس با آداپتور شارژر 5 وات

0
893

اپل ساعت‌های هوشمند خود را بدون آداپتور راهی بازار می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از theverge، در جریان رویداد دیروز اپل “Time Flies”، این کمپانی اعلام کرد که تصمیم گرفته جدیدترین اپل واچ های خود؛ از جمله Apple Watch Series 6 و Apple Watch SE، را بدون آداپتور شارژر در بسته بندی عرضه کند و این حرکت را گامی بزرگ در جهت دستیابی به اهداف زیست محیطی شرکت می‌داند.

اما این سیاست در همه‌ی ساعت‌های اپل اعمال نمی‌شود. گران‌ترین مدل‌ یعنی هرمس در کنار ساعت تیتانیومی هنوز با یک شارژر 5 واتی عرضه خواهند شد.

طبق وب سایت رسمی اپل، هم ادیشن تیتانیومی اپل واچ و هم Apple Watch Hermès با یک آداپتور شارژر 5 واتی در جعبه‌ی خود همراه هستند.

از آنجا که میزان فروش ادیشن تیتانیومی اپل واچ و هرمس نسبت به ساعت‌های اصلی اپل، مانند اپل واچ سری 6، کمتر است، اپل تصمیم گرفته این ساعت‌ها را با آداپتور شارژر عرضه کند.

Apple Watch Series 6 (هر دو مدل آلومینیومی و فولاد ضد زنگ) و SE بدون شارژر همراه عرضه می‌شوند.

اما این سؤال مطرح می‌شود؛ که آیا پرداخت 800 دلار برای خرید یک ساعت هوشمند(نسخه تیتانیومی اپل واچ) به همراه آداپتور شارژر 5وات برای کاربر به صرفه است؟

بهتر نیست اپل یا همه‌ی محصولات را بدون آداپتور عرضه کند و یک آداپتور با قدرت بالاتر را به صورت جداگانه در اختیار آن‌ها قرار دهد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها