عرضه بازی‌های ویدئویی مستقل در سال 2020 روی نینتندو سوئیچ

بازی‌های ویدئویی مستقل/ Indie Games یا Independent video games از جمله بازیAxiom Verge 2  در سال 2020 روی کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، نینتندو تاکنون کتابخانه‌ی بزرگی از عناوین مستقل خاص برای کنسول سوئیچ جمع آوری کرده و به نظر نمی‌رسد این روند رو به رشد در سال 2020 کند شود.

همچنین از امروز بازی‌های The Talos Principle و Dauntless در دسترس قرار گرفتند.

این شرکت از تعدادی از عناوین مستقلی که قرار است در سال 2020 برای کنسول سوئیچ عرضه شوند، رونمایی کرد. در میان این عناوین، بازی‌های بسیار موفقی مثل Axiom Verge 2، Sports Story و Streets of Rage 4 به چشم می‌خورند.

توماس هاپ، سازنده‌ی Axiom Verge 2 در پایان استریم زنده‌ی معرفی بازی‌های مستقل نینتندو سوئیچ اعلام کرد که این بازی پاییز 2020 برای سوئیچ عرضه خواهد شد.

این در حالی است که بازی Sports Story قرار است در اواسط سال آینده و بازی Streets of Rage 4 هم در نیمه‌ی اول 2020 عرضه شوند.

عناوین یاد شده فقط بازی های مستقل بزرگ بودند. کنسول سوئیچ همچنین قرار است پذیرای تعدادی بازی مستقل جدید و ناشناس باشد که شامل SkateBird (اواخر 2020)، Boyfriend Dungeon (2020)، Sail Forth (2020)، Liberated (2020) و Murder by Numbers (اواسط 2020) می‌شوند.

این فقط گوشه ای از کاتالوگ عناوین مستقل سوئیچ برای سال آتی است. نینتندو برای سال آینده مجموعا 14 عنوان را در صف انتشار دارد. البته هواداران و صاحبان سوئیچ باید تا سال 2020 صبر کنند، اما برای پر کردن زمان باقی مانده، عناوین The Talos Principle: Deluxe Edition و Dauntless از هم اکنون قابل تهیه هستند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها