عمیق شدن بحران صنعت لجستیک در انگلیس

طبق بررسی‌های Logistics UK فقدان مهارت در صنعت لجستیک در انگلستان در حال افزایش است و بحران صنعت لجستیک در انگلیس روز به روز بدتر می‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از fruitnet، بر اساس نتایج بدست آمده از Logistics UK’s September 2021 Performance Tracker، منتشر شده در هفت اکتبر 2021، تقریباً 96 درصد از مشاغل لجستیک انگلیس در بخش استخدام رانندگان HGV مشکلاتی داشته‌اند. Performance Tracker تأکید کرد که کمبود مهارت در صنعت لجستیک در حال افزایش است و این تنها محدود به فقدان رانندگان HGV نیست.

در مقایسه با سپتامبر 2020 تقریباً بیش از 13 درصد از مشاغل در بخش استخدام کارکنان انبار دارای مشکلات شدید تا بسیار شدید بودند.45 درصد از پاسخ دهندگان نیز در استخدام رانندگان وانت با مشکلات شدید یا بسیار شدید روبرو شدند که در مقایسه با. سپتامبر 2020 بسیار بیشتر شده است.

الیزابت د یونگ، مدیر Logistics UK گفت: “نتایج حاصل از نظارت عملکرد در سپتامبر 2021 نشان می‌دهد که صنعت لجستیک در انگلیس از کمبود مهارت‌هایی رنج می‌برد که فراتر از فقدان رانندگان HGV است.”

مشاغل همچنین با چالش‌هایی در بخش جذب کارکنان انبار، رانندگان ون، مکانیک‌ها، تکنسین‌ها، رانندگان لیفتراک و مدیران لجستیک مواجه هستند.

خوشبختانه مشاغل لجستیک برای جذب رانندگان HGV اقداماتی مانند افزایش دستمزد، انگیزه‌های استخدام و معرفی برنامه‌های کارآموزی و مهارت آموزی را انجام می‌دهند.

بر اساس داده‌های ONS در 10 سپتامبر 2021، تعداد آگهی‌های شغلی در بخش لجستیک، تدارکات، انبار دو برابر مدت مشابه سال گذشته بود.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها