دسته‌بندی نشده

عکس های جدید و جالب توجه از گوشی ایسوس Zenfone 6

عکس های جدید و جالب توجه از گوشی ایسوس Zenfone 6

کالاسودا - عکس های جدید و جالب توجه از گوشی ایسوس Zenfone 6کالاسودا_ به تازگی خبری جذاب و جالب توجه در مورد گوشی ایسوس Zenfone 6 منتشر شده است که نشان می دهد این گوشی یه ناچ عجیب و نامتعارف دارد.

طراحی عجیب و غریب گوشی ایسوس Zenfone 6

عکس های جدید که در مورد گوشی ایسوس Zenfone 6 منتشر شده توسط یک سایت ایتالیایی آپلود شده است. این عکس مشخصا طراحی این گوشی را به خوبی نشان می دهد و به نظر می رسد که این عکس کاملا واقعی است. این عکس همچنین به ما نشان می دهد که طراحان شرکت ایسوس معتقد هستند که این ظاهر با این ناچ به نظر خوب و جذاب است.

گوشی ایسوس Zenfone 6 با سه دوربین

با نگاه دقیق تر به این گوشی متوجه می شویم که تنها چیزی که این ناج تاثیر به سزایی روی آن گذاشته است بخش میزان باتری و آنتن دهی گوشی است. این یک طراحی عجیب و غریب در زمینه تلفن همراه است که از نظر ما طراحی بدی هم بوده و نسبت به ناچ میانی واقعا غیرقابل قبول است. از دیگر مشخصات این گوشی می توانیم به سه دوربین بودن آن و حسگر اثر انگشت زیر دوربین اشاره کنیم. به نظر می رسد که شرکت ایسوس در ماه فوریه سال آینده و در شهر بارسلونا از این گوشی رونمایی کند و شاید در ماه های آینده توضیحات بیشتری از سوی شرکت ایسوس در زمینه این ناچ بشنویم.

عکس های جدید و جالب توجه از گوشی ایسوس Zenfone 6

عکس های لو رفته از این گوشی

چند هفته پیش هم عکس هایی از این گوشی منتشر شد که از طراحی کلی این گوشی پرده برداری کرده بود و با توجه به عکس کنونی می توانیم بگوییم که این طراحی واقعی و احتمالا در مراسم آینده این گوشی عرضه خواهد شد. باید دید که کاربران چه بازخوردی نسبت به این طراحی و گوشی جدید ایسوس خواهند داشت و آیا از طراحی این چنین استقبال می کنند یا خیر. همه ی این مسائل در زمان رونمایی و فروش این گوشی مشخص خواهد شد و همگی باید منتظر آن روز بمانیم. شرکت ایسوس تمام تمرکز خود را روی رونمایی از این گوشی قرار داده است باید دید که آیا می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند یا خیر.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را در مورد این گوشی و طراحی عجیب و غریب آن با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید و بگویید که آیا این طراحی از نظر شما جذاب است یا خیر.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا