زمان رونمایی از عینک هوشمند اپل به صورت غیر رسمی منتشر شد

0
601
زمان رونمایی از عینک هوشمند اپل به صورت غیر رسمی منتشر شد

عینک هوشمند اپل سال آینده به صورت رسمی رونمایی می شود، امروز یکی از نزدیکترین تحلیلگران در مورد کمپانی اپل این موضوع را تایید کرد و باید دید اخبار رسمی در مورد این محصول منتشر خواهد شد یا خیر.

عینک هوشمند اپل به عنوان یک محصول لوازم جانبی برای گوشی های آیفون محسوب می شود و با اتصال بدون سیم به گوشی موبایل متصل می شود. با اتصال این عینک به گوشی های آیفون وظیفه پردازش بر عهده پردازنده ی گوشی موبایل خواهد بود و این موضوع باعث سبک تر شدن و طراحی مناسب این گوشی هوشمند خواهد شد. این عینک هوشمند شرایط جالبی را برای کاربران ایجاد می کند و اتفاقاتی را به جهان واقعی که مشاهده می کنیم اضافه می کند.

عینک هوشمند اپل چه زمانی در اختیار کاربران قرار می گیرد؟

آقای مینگ چو کو اعلام کرده است که این محصول در سه ماهه سال 2019 روانه بازار فروش می کند، البته مشکلاتی وجود دارد که عرضه این محصول را به نیمه دوم سال آینده موکول می کند. در مورد زمان عرضه این محصول اختلاف نظر هایی نیز وجود دارد و برخی معتقد هستند که این محصول سال 2021 روانه بازار فروش می شود و نکته جالب توجه در مورد کمپانی اپل سکوت این شرکت در مورد عینک هوشمند اپل است.

کمپانی اپل حدود 10 سال است که روی این موضوع تمرکز کرده و و به تحقیق در مورد این فناوری می پردازد، در مورد این محصول اخباری وجود دارد که به نظر می رسد حدود 100 کاربر روی این قابلیت جذاب تمرکز کرده و به تحقیق می پردازند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از