عینک واقعیت افزوده فیسبوک چه ویژگی هایی دارد؟

عینک واقعیت افزوده فیسبوک چه ویژگی هایی دارد؟|کالاسوداکالاسودا – اخیرا اطلاعات جدیدی در مورد عینک واقعیت افزوده فیسبوک منتشر شده است که ما را با ویژگی های ان اشنا میسازد.

انگونه که از خبرها پیداست، این عینک دارای یک سیستم هدایت امواج است که قادر است تصاویر و نور را به چشم بیننده ارسال کند. فناوری به‌ کار گرفته شده در این عینک مشابه فناوری مورد استفاده در هدست واقعیت مجازی مایکروسافت، یعنی HoloLens و گجت واقعا پیچیده شرکت Magic leaps است. این گجت که روی سر افراد نصب می‌شود، قادر است یک صفحه‌نمایش مجازی مقابل شبکیه چشم‌های افراد ایجاد کند که در آن تصاویر سه بعدی مجازی در محیط فیزیکی نمایش داده می‌شوند.

این عینک همچنین از قابلیت پخش موسیقی در هنگام اتصال به هدفون یا بلندگو نیز برخوردار است. در ضمن ظاهرا فیس‌بوک قصد دارد ظاهر این عینک منحصر‌ به ‌فرد شبیه عینک‌های معمولی باشد و همانند هدست‌های واقعیت مجازی متداول، بزرگ و حجیم نباشد. چنانچه فیس‌بوک می‌خواهد ظاهر عینک مجازی شبیه عینک‌های معمولی باشد، باید اجزایی تولید کنند که به اندازه کافی کوچک و باریک باشند تا به‌راحتی درون این عینک‌ها قرار گیرند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها