اکسسوری

کارمندان آمازون فرمان های شما به الکسا را گوش می کنند؟

کارمندان آمازون فرمان های شما به الکسا را گوش می کنند؟

کالاسودا - مفهوم اسپیکرهای هوشمند به خودی خود جذاب است. در حقیقت نگرانی های قانونی در این مورد وجود دارد که آیا این شرکت به فرمان ها و صحبت های شما گوش می دهند و آیا فرمان هایی که به دستگاه می گویید ثبت می شود یا خیر.

اگر شما یکی از افرادی هستید که با چنین نگرانی ای طرف هستید ممکن است بخواهید دوباره به این فکر کنید که آیا ممکن است یک اسپیکر هوشمند در خانه تان داشته باشید یا خیر.

گزارشی که اخیرا از بلومبرگ منتشر شده است، نشان می دهد که آمازون تیمی از هزاران کارمند دارد که در حال گوش دادن به آنچه هستند که به دستیار دیجیتال الکسایب خود می گویید و می توانید رد پای آن را در بسیاری از دستگاه های اکو که از آن زمان تاکنون فروخته شده است پیدا کنید. پیش تر آمازون اعلام کرده بود که این کار را برای تجزیه و تحلیل گفتاری برای بهبود الکسا و کمتر در مورد جاسوسی در خصوص اطلاعات شخصی مشتریان و فروش آنها انجام داده است.کارمندان آمازون فرمان های شما به الکسا را گوش می کنند؟

نظر آمازون چیست؟

آمازون اکنون تائید کرده است که فقط یک نمونه ضبط شده از صدای الکسا را به منظرو بهبود تجربه مشتری، تفسیر کرده ایم. این شرکت اضافه می کند که «ما حراست و امنیت سختگیرانه زیادی در مورد مسائل فنی و عملیاتی و سیاست تحمل صفر برای سوء استفاده از سیستم خود داریم. کارکنان اجازه دسترسی مستقیم به اطلاعات ندارند تا بتوانند در این جریان اطلاعاتی از اطلاعات فرد یا حسابی سو استفاده کرده و صحبت هایش را به طور غیرمجاز بشنوند.

این گزارش همچنین نشان می دهد که شنیدن این همه فرمان توسط کارمندان امری خسته کننده و کسالت بار خواهد بود. در برخی موارد نیز مکالمه ها به سختی شنیده می شوند و بنابراین گوش کردن به همه انها معقول نیست. در کل آمازون سیاست هایی برای امنیت بیشتر و برخورد با کلیپ های صوتی مزاحم دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا