فضای نامحدود تبلیغاتی فیس بوک در اختیار سازمان جهانی بهداشت علیه کرونا

0
380
فیس بوک با هدف مبارزه با اطلاعات غلط و جعلی و تئوری‌های توطئه درباره ویروس کروناف فضای نامحدود تبلیغاتی را روی پلتفرم خود به سازمان جهانی بهداشت داد

فیس بوک با هدف مبارزه با اطلاعات غلط و جعلی و تئوری‌های توطئه درباره ویروس کروناف فضای نامحدود تبلیغاتی را روی پلتفرم خود به سازمان جهانی بهداشت داد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از دیلی میل، مارک زاکربرگ مدیر فیس بوک تصمیم جدید را در پاسخ به مبارزه خبری با اطلاعات غلط درباره ویروس کشنده گرفت.

بر این اساس سازمان بهداشت جهانی WHO می‌تواند هر تعداد محتوای تبلیغاتی که نیاز دارد، روی این پلتفرم به اجرا بگذارد.

همچنین امکان سرچ محلی درباره دستیابی مردم به نزدیک‌ترین مکان درمانی علیه کرونا روی فیس بوک تعبیه و پیاده سازی شده است.

زاکربرگ در پست خود از امکان جدید چنین نوشت{لینک}: “کاربرانی که برای کروناویروس روی فیس بوک سرچ می‌کنند یک پاپ آپ در قسمت بالای نتایج جستجو ظاهر شده که کاربران را به جدیدترین اطلاعات صحیح از سوی سازمان جهانی بهداشت هدایت می‌کند.”

اخیرا با پرچم و علامت سازمان جهانی بهداشت تئوری‌های توطئه و اطلاعات غلط درباره کروناویروس روی صفحات مختلف فیس بوک درج شده که مردم و کاربران را به اشتباه انداخته است.

به همین دلیل فیس بوک ضمن حذف این صفحات و اطلاعات غلط، به سازمان جهانی بهداشت اجازه داده تا اطلاعات صحیح را منتشر کند. کاربران انگلیسی البته به سوی صفحات NHS هدایت می‌شوند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها