کار از خانه؛ دلایلی برای اینکه فضای همکارانه ارزشمندتر از مسائل مالی است

0
75
کار از خانه؛ دلایلی برای اینکه فضای همکارانه ارزشمندتر از مسائل مالی است

فضای همکارانه مهم تر است یا مسائل مالی؟ طبق برخی تخمین ها، نیمی از نیروی کار ایالات متحده به زودی از راه دور کار می کنند. کار از راه دور آینده کار از بسیاری جهات را در بر می گیرد و فضا های همکارانه با ارائه یک فضای اداری برای همکاری افراد، این روند را تحت تاثیر قرار داده اند. اما آیا یک فضای همکارانه برای شما مناسب است؟

مزایای بودن در جمع و فضای همکارانه

در حالی که هر کجا کار کنید جوانب مثبت و منفی خود را دارد ، دلیلی وجود دارد که فضاهای همکاری در سال های اخیر گسترش پیدا کند. برای بسیاری از افرادی که از خانه کار می کنند، مزایای این فضاها بسیار بالاتر از هزینه ها است. اما فضای همکارانه چه مزیتی برای شما می تواند داشته باشد؟

مزایای بودن در جمع و فضای همکارانه

تعادل کار و زندگی سالم تری پیدا می کنید

کار از خانه به آن اندازه که از نامش بر می آید ساده نیست. بدون دفتری برای رفت و آمد ، تفسیر واضح و روشن بین “زندگی داخل خانه” و “زندگی کاری” را از دست می دهید. اگر علاقه مند به کاری که انجام می دهید ، به زودی ممکن است خودتان را در روزهای طولانی به طرز پوچی بیابید زیرا نیازی به ساعت کاری ندارد و هر زمان داخل خانه نیز باید کار کنید. در حالی که سخت کار کردن خوب است، اما زیاده روی در آن خوب نیست. اگر تعادل زندگی و کار خود را گم کنید، ممکن است خودتان را در حالی بیابید که با سرعت بی ثباتی در حال کار کردن هستید اما داشتن یک فضای همکارانه می تواند به شما کمک کند تا آن تعادل را به دست آورید.

وقتی یک دفتر را در خارج از خانه خود اجاره می کنید، انگیزه ای برای انجام کار در دفتر و استراحت در خانه دارید. این به شما کمک می کند تا در آن پروژه های 12 ساعته و بعد از ساعت کاری را کم کنید. مطمئناً ، شاید هنوز هم نیاز داشته باشید که برخی کارها را از خانه انجام دهید، اما احتمالاً هنگام ترک کار خود در بیشتر روزهایی که در دفتر هستید، عمده کار خود را انجام خواهید داد.

تعادل کار و زندگی سالم تری پیدا می کنید

زودتر آماده با کار در دفاتر کاری

مغز ما تمایل دارد که تجربیات حسی خاصی را تجربه کند و آن تجربیات را با معنای خاصی مرتبط کند. وقتی برای کار به یک دفتر می روید، تجربه و احساس خاصی خواهید داشت. برخی ممکن است با بوی تجهیزات تمیز کننده و جوهر چاپگر و یا مکالمات بین کارمندان و حتی صدای تایپ صفحه کلیدها به خود آیند و زودتر کارشان را شروع کنند. طبیعتا هر روز صبح وقتی مغز شما با آن تجربیات روبرو می شود ، آنها را با کار مرتبط می کند و زودتر امادگی شروع به کار می کند. این می تواند شما را برای انجام کارهایی که باید انجام دهید در ذهنیت درست قرار دهد .بدون این احساس در ذهن ، تبدیل به “حالت کار” گاهی دشوار است. در حالی که معمولاً می توانید همان احساس را با یک  اتاق خاص در خانه برای کار یا لباس خاص کار از خانه اندکی در ذهن خود ایجاد کنید اما وجود یک فضای همکارانه می تواند ذهنیت متمرکزی در این خصوص برای شما ایجاد کند. به محض ورود به فضا، مغز شما زمان کار را خواهد دانست و شروع به کار می کند.

زودتر آماده با کار در دفاتر کاری

کسب فرصت ها در گروه همکاران

به عنوان یک کارمند از راه دور ، ممکن است خودتان وقت زیادی را برای برندینگ خود، رشد مهارت ها و پیدا کردن مشتریان جدید سرمایه گذاری کنید. اگرچه این عالی است ، اما فراموش کردن بهترین فرصت های شما اغلب از طرف افرادی که می شناسید آسان است. شاید برخی حس کنند که با قرارگیری در محیط کاری، ممکن است وقت خود را تلف کند اما در واقع این یکی از بهترین راه های موفقیت است. هرچه افراد بیشتری در صنعت خود (یا افراد مرتبط) بشناسید، فرصتهای بیشتری را خواهید داشت.

دوستان همکار شما می توانند بهترین مشتری های خود را به شما توصیه کنند ، آنچه را که از تجربه آموخته اند به اشتراک بگذارند ، از شما الهام بگیرند و ریسک کنند. به علاوه ، وقتی شما یک روز کاری بد داشته باشید ، آنها  نیز در آن خصوص متعهد خواهند بود. با داشتن یک فضای همکارانه ، به راحتی می توانید به شبکه ای از افرادی که کار مشابه انجام می دهند ملحق شوید. شما می توانید از ساعت کاری خود برای برقراری این ارتباطات استفاده کنید.

کسب فرصت ها در گروه همکاران

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از