چگونه حالت تاریک واتس آپ دسکتاپ را فعال کنیم؟

0
141
چگونه حالت تاریک واتس آپ دسکتاپ را فعال کنیم؟

به تازگی دسکتاپ واتس آپ شاهد یک تغییر اساسی بوده است. اگرچه این یک به روزرسانی رسمی نیست، اما هنوز هم می توانید Dark Mode یا حالت تاریک را فعال کنید.

تقریباً 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان از واتس اپ استفاده می کنند. بنابراین این محبوب ترین برنامه پیام رسانی است که با آن می توانید با همه افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. تعدادی ویژگی جدید به WhatsApp اضافه شده است اما مهمترین مورد آن حالت تاریک است که به شما کمک کند خصوصا در محیط های تاریک و شب به چشم هایتان آسیبی وارد نشود.

فعالسازی حالت تاریک واتس آپ نسخه دسکتاپ

تم تاریک در خود سیستم عامل در Apple iOS 13 و Android 10 معرفی شده است.اپلیکیشن واتس آپ این ویژگی را برای اولین بار در نسخه اندروید خود تست کرده است. هیچ کس نمی داند چه زمانی در دسترس همه کاربران خواهد بود ، اما اکنون ، جدا از iOS و Android ، می تواند برای مشتریان دسکتاپ نیز به روز شود.  نسخه همگام سازی برای این کار مورد نیاز است و واقعاً برای افرادی که تم تاریک روی دسکتاپ را دوست دارند، بسیار مناسب است. واتس آپ این ویژگی جدید را به ارمغان آورده است تا حتی در دسکتاپ نیز به تم تاریک دسترسی پیدا کنید.

فعالسازی حالت تاریک واتس آپ نسخه دسکتاپ

نکات مهمی که باید قبل از نصب بدانید

چیزهای مهم قبل از نصب باید در نظر داشته باشید: اکنون واتس آپ شما به نسخه جدید دسکتاپ تبدیل شده است که می توانید مستقیم آن را از واتساپ دریافت کنید. این کار لازم است زیرا هنوز با نسخه فروشگاه App یا نسخه فروشگاه مایکروسافت سازگار نیست. می توان آن را مستقیما از https://www.whatsapp.com/ بارگیری کرد اما نسخه رسمی آن نیست. توسعه دهنده به شما اطلاع خواهد داد که نمی توانند تماس یا پیام صوتی ارسال کنید، چرا که این برنامه منبع باز است. اماچگونه آن را فعال کنیم؟

حالت تاریک دسکتاپ واتساپ چیزی است که به راحتی می تواند یک ظاهر طراحی شده را به فایل های اصلی که جزئی از نصب فعلی هستند تزریق کند. این یک نسخه اصلاح شده از واتس اپ نیست و اسکریپت نصب را با استفاده از NodeJS ایجاد کرده است. این کمک خواهد کرد که آن را به یک فایل اجرایی تبدیل کنید.

نکات مهمی که باید قبل از نصب بدانید

نحوه فعالسازی حالت تاریک واتس آپ دسکتاپ

  • مرحله 1: برای انجام این کار، ابتدا دسک تاپ واتس آپ را دانلود کنید.
  • مرحله 2: سپس حالت تاریک دسکتاپ واتس اپ را دانلود کنید ، یعنی عمدتاً برای یک ایجاد یک ظاهر برای Mac OS و ویندوز طراحی شده است. یک فایل فشرده را مشاهده خواهید کرد.
  • مرحله 3: فایل Zip بارگیری شده را استخراج کرده و آن را اجرا کنید. شما باید قبل از شروع مراحل نصب مطمئن شوید که دسکتاپ واتساپ در حال اجرا است.
  • مرحله 4: پس از اتمام نصب، حالت تاریک را دریافت خواهید کرد.

نحوه فعالسازی حالت تاریک واتس آپ دسکتاپ

 نحوه بازگشت از حالت تاریک به حالت عادی

اگر به هر دلیلی از انجام این کار پشیمان شدید و خواستید که به حالت اول برگردید لازم است که مراحل زیر را انجام دهید.

فولدر اسکریپت نباید بعد از نصب حذف شود. این کار از طرف توسعه دهنده توصیه می شود زیرا اسکریپت به طور خودکار یک نسخه پشتیبان از منبع اصلی WhatsApp ایجاد می کند. اگر می خواهید به حالت اولیه برگردید، این کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است خصوصا زمانی که می خواهید حالت تاریک را غیرفعال کنید.

در غیر این صورت مجبور خواهید بود که دوباره اسکریپت را اجرا کنید. وقتی این کار را انجام دهید، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید نسخه پشتیبان را بازیابی کنید. توسعه دهنده همیشه این نکته را در نظر داشته باشد که اگر مایل به بازگشت هستید ، می توانید بدون مشکل زیاد به حالت قبلی برگردید. این ویژگی به زودی بین همه کاربران واتس اپ فراگیر خواهد شد.

 نحوه بازگشت از حالت تاریک به حالت عادی

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از