فعالیت برنامه یوتیوب برای مقابله با خرابکاران جدی تر شد!

فعالیت برنامه یوتیوب برای مقابله با خرابکاران جدی تر شد!

به تازگی خبرهای جذابی از سوی برنامه یوتیوب به گوش می رسد که نشان می دهد این شرکت فعالیت های خود را برای مقابله با خرابکاران جدی تر کرده است و قصد دارد با افرادی که از افزونه های این شرکت به درستی استفاده نمی کنند برخورد کند. قطعا این جدی ترین تصمیم برنامه یوتیوب در چند وقت اخیر بوده است.

افزونه جدید برنامه یوتیوب و دردسرهای مخصوص به آن

برنامه یوتیوب اخیرا با مشکلات خاصی در زمینه افزونه های جدید خود مواجه شده است. منظور ما گزینه دیسلایک یا همان خوشم نیامد برنامه یوتیوب است. شما این گزینه را در زیر هر یک از ویدئوهای موجود مشاهده خواهید کرد. مدیر پروژه برنامه یوتیوب یعنی تام لیونگ اخیرا ویدئویی را در این زمینه منتشر کرده که نشان می دهد این برنامه تصمیمات جدیدی برای مبارزه با باند دیسلایک دارد.

این گروه بر اساس علایق شخصی تصمیم می گیرند تا ویدئویی را دیسلایک کنند و باعث شوند تا ویدئو مورد نظر دیگر در بخش پیشنهادات دیده نشود و در نتیجه بازدید کمتری داشته باشد.

گزینه های موجود برای تولیدکنندگان محتوا در برنامه یوتیوب

این گروه اصلا به محتوای موجود در ویدئو کاری ندارند و فقط تمایل دارند تا ویدئو مورد نظر آنها بازدیدی نداشته باشد. آنها فقط دوست ندارند که فرد یا شرکت یا حتی محصول مورد نظر آنها بازدید خوبی داشته باشد و به دنبال شکست فرد هستند. این گروه چند وقتی است که در برنامه یوتیوب فعالیت دارند و تلاش می کنند تا نگذارند یک سری از ویدئوها بازدیدهای مناسبی داشته باشند.گزینه های موجود برای تولیدکنندگان محتوا در برنامه یوتیوب

هم اکنون افرادی که در یوتیوب تولید محتوا دارند می توانند در بخش تنظیمات این گزینه را به طور کامل حذف کنند تا مشکلی از این بایت وجود نداشته باشد ولی آقای لیونگ اعلام کرده که این موضوع تنها راه حل آنها نیست.

ایده های دیگر برنامه یوتیوب برای جلوگیری از این اتفاق

بعضی از انتخاب های موجود این است که کاربر پس از انتخاب گزینه دیسلایک باید دلیل این کار خود را اعلام کند. حتی این صحبت وجود دارد که یوتیوب گزینه دیسلایک را به طور کامل از یوتیوب حذف کند. البته این کار اصلا درست نیست و همه این دیسلایک ها مرتبط یه این گروه نمی شود. یک ایده دیگر این است که کاربر حداقل 25 درصد ویدئو را مشاهده کند و بعد گزینه دیسلایک برای او پدیدار شود. قطعا این موضوع می تواند برای کاربران جالب توجه باشد.

حال باید دید که شرکت یوتیوب برای مشکلات اخیر چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا این مشکل می تواند به بهترین روش ممکن حل شود یا خیر. قطعا شرکت یوتیوب برای این مشکل تصمیمی درست را اتخاذ خواهد کرد به حذف کردن افزونه خود منتهی نشود. مسئولان برنامه یوتیوب تصمیم گرفته اند تا این مشکل را هرچه سریع تر برطرف کنند.

ویژگی های اخیر اپلیکیشن یوتیوب

– مشاهده و دانلود ویدیو با رزولوشنهای 240 و 1080P

– like و dislike ویدیوها

– تماشای ویدئوهای مرتبط

– خواندن توضیحات

– خواندن و افزودن نظر و ….

نظر شما در مورد اقدامات اخیر برنامه یوتیوب چیست؟آیا این کارها می تواند موثر باشد؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها