فیسبوک اپلیکیشن سلفی MSQRD را از دور خارج می‌کند

اپلیکیشن سلفی واقعیت افزوده MSQRD که در سال 2016 خریداری شده بود، به زودی از جانب فیسبوک برای همیشه کنار گذاشته می‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از ورج، این شرکت امروز اعلام کرد که در ماه آوریل برنامه فیلتر گذاری صورت MSQRD  را برای همیشه از دور خارج می‌کند.

در تاریخ 13 آوریل ، فیس بوک برنامه MSQRD را از فروشگاه های برنامه‌ای اندروید و iOS حذف می کند. فیس بوک MSQRD را در سال 2016 خریداری کرد ، و این برنامه واقعیت افزوده نقش اساسی در تقویت جایگاه داخلی فیس بوک در ابزارهای تصویری و ویدئویی واقعیت مجازی داشت. یکی از این ابزارها ، Spark AR است به شما امکان می دهد فیلترهای چهره دلخواه را برای فیس بوک و اینستاگرام ایجاد کنید.

همانطور که Business Insider خاطرنشان کرد ، پس از خریداری این برنامه، فیس بوک قول داده است که MSQRD یک برنامه مستقل باقی بماند و همچنان به روزرسانی های خود را ادامه دهد ، اما این غول فناوری پشتیبانی از این برنامه در پایان سال 2016 متوقف کرد.

در طی چند سال گذشته ، فیلتر کردن چهره به یک ویژگی محبوب در اپلیکیشن رسانه های اجتماعی تبدیل شده است، به گونه ای که اینستاگرام و اسنپ چت ابزارهای تغییر چهره زیادی را ارائه می دهند. به دلیل محبوبیت آنها ، ممکن است برنامه ای مانند MSQRD برای کاربران غیر ضروری به نظر برسد و به همین دلیل فیسبوک آن را کنار گذاشته است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها