فیسبوک گزینه دیلیت را پنهان و به کاربران شوک وارد کرد

فیسبوک گزینه دیلیت را پنهان و به کاربران شوک وارد کرد|کالاسودا

فیسبوک گزینه دیلیت را پنهان و به کاربران شوک وارد کرد|کالاسوداکالاسودا – فیسبوک گزینه دیلیت یا حذف پست را پنهان کرد و این کار باعث شوک کاربران شد، چرا که آنها فکر کردند که فیسبوک به طور کامل این گزینه را حذف کرده است و آنها دیگر نمیتوانند پستهای خود را پاک کنند.

شبکه اجتماعی فیسبوک یکی از شبکه هایی است که کاربران میتوانند به راحتی در آن از علایق خود نوشته و عکسهایشان را به اشتراک بگذارند. فیسبوک توانایی ویرایش و پاک کردن پست را برای راحتی کاربران خود ایجاد کرده است تا هر زمان که تمایل داشتند آن نوشته یا عکس را از لیست خود پاک کنند.

اما اتفاقی که اخیرا افتاد این بود که فیسبوک با پنهان کردن گزینه دیلیت در میان دیگر گزینه های خود باعث ترس کاربران شد و آنها احساساتشان را با توئیت هایی که فرستادند نشان دادند. یکی از این کاربران به نام سارا نوشت فیسبوک دیگر گزینه حذف پست ندارد؟ و دیگری با نام مت توئیت کرد: این حقیقت ندارد! به نظر میرسد فیسبوک گزینه دیلیت را حذف کرده باشد.

کمی بعد آشکار شد که این گزینه برای کاربران دسکتاپ تنها به بخش activity log منتقل شده است و در صفحه اصلی تایم لاین پنهان شده است. فیسبوک اغلب در حال اصلاح پلتفرم خود است و بنابراین تعجب اور نخواهد بود که بدانیم این تغییر نیز به صورت آزمایشی انجام شده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها