فیلم Metro 2033 ساخته می‌شود

0
۱

طرفداران سری بازی‌ها و کتاب های Metro می‌توانند خوشحال باشند چرا که به تازگی ساخت فیلم با اقتباس از کتاب و بازی Metro 2033 تایید شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در سال 2005 یک رمان تخیلی و هیجان انگیز به نام Metro 2033 منتشر شد که دیمیتری گلاخوفسکی آن را نوشته بود. این رمان خیلی سریع به یک اثر پرفروش تبدیل شد و نسخه 2034 نیز چاپ شد. در سال 2010، استودیوی 4A Games با همکاری شرکت THQ یک بازی با نام Metro 2033 و با اقتباس از رمان منتشر کرد که توانست نظر بسیاری از بازی‌بازان و منتقدان را جلب کند. در سال 2012، نسخه بعدی بازی با اقتباس از Metro 2034 و با نام Metro Last Light منتشر شد. آخرین نسخه از سری بازی Metro 2033 در اوایل سال جاری میلادی با نام Metro Exodus منتشر شد که توانست اوج تکامل بازی و سازندگان را نشان دهد.

حال، به تازگی خبر رسیده که شرکت Gazprom Media که یک هولدینگ روسی محسوب می‌شود، قصد دارد تا یک فیلم با اقتباس از رمان Metro 2033 بسازد و تولید کند. ساخت فیلم با افتباس از کتاب همیشه باعث به وجود آمدن اثر خوبی شده است اما ساخت فیلم از روی یک بازی ویدیویی، همیشه نتایج درخشانی نداشته است و امیدوار هستیم که فیلم Metro 2033 در دسته اول قرار بگیرد. اگر سازندگان فیلم بتوانند جو و اتمسفر گرفته و ترسناک بازی و رمان را به درستی در فیلم خود پیاده سازی کنند، می‌توانیم امیدوار باشیم که یک فیلم خوب و قابل توجه تماشا خواهیم کرد. طبق گزارش ها، فیلم Metro 2033 در تاریخ 1 ژانویه سال 2022 به روی پرده سینما ها خواهد رفت.

سه نسخه بازی ساخته شده از سری مترو، هم‌اکنون برای پلتفرم های اصلی در دسترس قرار دارند. بد نیست اشاره کنیم که کار ساخت یک نسخه جدید از سری مترو نیز آغاز شده و می‌توانیم در آینده نسخه جدیدی از این سری محبوب و دوست داشتنی را تجربه نماییم.

نظر شما در مورد ساخته شدن فیلم Metro 2033 با افتباس از کتاب و بازی چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از