قابلیت جدید لینکداین شبیه استوری‌های اسنپ‌چت

0
18

شرکت LinkedIn قصد دارد استوری‌هایی را به سبک Snapchat به سرویس خود اضافه کند.

به گزارش کالاسودا و نقل از The Verge، وبسایت LinkedIn همیشه ترکیب موفقی از یک سرویس رزومه و کاریابی بوده است.

با این حال به دلایل نامشخصی، این شرکت همیشه سعی کرده است حس و حال شبکه‌های اجتماعی را با جو کاری و حرفه ای این وبسایت ادغام کند.

در جدیدترین اقدام مضحک، LinkedIn قرار است مجهز به ویژگی مشابه استوری‌های Snapchat شود. کمپانی ادعا می‌کند که این یک شیوه‌ی ارتباطی جدید برای مکالمه‌های کاری خواهد بود.

به نقل از پیت دِیویس، مدیر تولید محتوای LinkedIn، هدف این ویژگی این است که به کاربران این سرویس اجازه دهد به شکلی عادی و خودمانی تر وارد ارتباط‌های کاری شوند.

این اولین بار نیست که LinkedIn در تلاشی ناموفق و خنده دار، سعی داشته است نام خود را در میان شبکه‌های اجتماعی مرسوم، به زور جای دهد.

به طور مثال در سال 2018 از یک ویژگی با نام Student Voices رونمایی کرد که به دانشجویان اجازه می‌داد در مورد خود استوری‌هایی را به اشتراک بگذارند.

اما محدودیت این ویژگی به دانشجویان و کمبود امکانات آن در مقابل اپلیکیشن‌هایی مثل Instagram، باعث رکود و حذف این ویژگی شد.

هنوز مشخص نیست که LinkedIn واقعا قصد دارد ویژگی استوری را به صورت رسمی عرضه کند یا خیر. این ویژگی فعلا در حال آزمایش توسط اعضای شرکت است و در ماه‌های آینده اخبار بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از