قبل از به‌روزرسانی iOS 13.2 در آیفون 6s ، این مقاله را بخوانید

0
305
قبل از به‌روزرسانی iOS 13.2 در آیفون 6s ، این مقاله را بخوانید

به‌روزرسانی جدید iOS 13.2 اپل می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای بر عملکرد آیفون 6s یا 6s Plus شما داشته باشد. نسخه iOS 13.2 جایگزین iOS 13.1.3 شده و به‌عنوان به‌روزترین نسخه آیفون فعالیت می‌کند. اکثر کاربران آیفون 6s و آیفون 6s پلاس می‌توانند این نسخه جدید را دانلود کرده و نصب کنند.iOS 13.2 با ویژگی‌های جدید، پیشرفت‌ها و برطرف کردن باگ‌ها موجود در نسخه‌های قبلی، عملکرد گوشی را ارتقا می‌دهد. البته برخی از کاربران iPhone 6s و iPhone 6s Plus ممکن است در به‌روزرسانی با مشکلاتی روبه‌رو شوند؛ بنابراین اگر آیفون 6s و 6s پلاس دارید قبل از به‌روزرسانی آن به نسخه جدید این مقاله را مطالعه کنید.

عملکرد iOS 13.2 در آیفون 6s و 6s پلاس

iOS 13.2 همانند نسخه‌های قبلی iOS 13 سرعت خوبی دارد. به‌طوری‌که در حین اجرا چند عملکرد، حرکت سریع و روانی را احساس خواهید کرد. علاوه بر این مشکلی در باتری وجود ندارد؛ در مورد اتصال Wi-Fi، بلوتوث یا GPS نیز مشکلی رخ نداده است.

قبل از به‌روزرسانی آیفون 6s و 6s پلاس به iOS 13.2، گوشی‌تان را آماده کنید.

عملکرد iOS 13.2 در آیفون 6s و 6s پلاس

اگر به فکر به‌روزرسانی iPhone 6s یا iPhone 6s Plus خود به iOS 13.2 هستید، باید خود و دستگاه خود را برای این کار آماده کنید تا با مشکل مواجه نشوید. زمان و همچنین میزان حجم اینترنت مصرفی در این فرایند متغیر است؛ بنابراین بهتر است حداکثر 30 دقیقه یا بیشتر برای این کار در نظر بگیرید و از اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

قبل از به‌روزرسانی، مراحل کامل این فرایند را مطالعه کرده و طبق دستورالعمل‌ها قدم‌به‌قدم پیش بروید. بهتر است از اطلاعات مهم گوشی‌تان نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

مشکلات آیفون 6s در به‌روزرسانی iOS 13.2

ما هنوز در مورد مشکلات عملکردی در این به‌روزرسانی شکایتی نداشته‌ایم، اما برخی از کاربران iPhone 6s و iPhone 6s Plus ممکن است با این مشکلات روبه‌رو شوند.

در به‌روزرسانی‌های قبلی مشکلاتی مانند مشکلات نصب، تأخیر UI، راه‌اندازی مجدد تصادفی، مشکلات مربوط به برنامه‌های شخص اول و شخص ثالث، مشکلات بلوتوث، مشکلات مربوط به Touch ID و …وجود داشت. بنابراین ممکن است کاربران در این به‌روزرسانی با مشکلاتی این‌چنینی روبه‌رو شوند.

مشکلات آیفون 6s در به‌روزرسانی iOS 13.2

چگونه مشکلات آیفون 6s در به‌روزرسانی iOS 13.2 را برطرف کنیم؟

اگر در iOS 13.2 به مشکل برخوردید، می‌توانید برخی مشکلات را به‌تنهایی برطرف کنید. برای این کار می‌توانید از مقالات موجود درزمینهٔ رفع مشکلات رایج iOS 13 استفاده کنید.

به‌طور مثال در صورت هنگ کردن از ریست سخت‌افزاری استفاده کنید و بعد از چند دقیقه مجدداً گوشی خود را روشن نمایید.

اگر بعد از به‌روزرسانی مشکل اتصال بلوتوث دارید؛ از مسیر زیر استفاده کنید. ابتدا وارد تنظیمات/ Settings شده و سپس به بخش Bluetooth بروید؛ سپس دکمه“i” را انتخاب کنید. بر رو گزینه Forget this Device بزنید و سعی کنید دوباره وصل شوید.

چگونه مشکلات آیفون 6s در به‌روزرسانی iOS 13.2 را برطرف کنیم؟

اگر مشکل حل نشد؛ از طریق تنظیمات و گزینه General، بر روی Reset کلیک کرده و درنهایت Reset Network Settings انتخاب کنید.

از طریق تنظیمات و گزینه General، بر روی Reset کلیک کرده

برای رفع مشکل FaceTime  وارد تنظیمات شوید و به بخش FaceTime بروید. اگر با پیام “Waiting for Activation” روبه‌رو شدید؛ گزینه FaceTime را خاموش کرده و دوباره روشن کنید. به‌محض روشن شدن به وایفای و یا داده وصل شوید. گوشی‌تان را ری استارت کرده و دوباره روشن کنید.

برای رفع مشکل FaceTime  وارد تنظیمات شوید و به بخش FaceTime بروید

اگر مشکلتان حل نشد آیفون را به نسخه قبلی بازگردانید.

اگر نمی‌توانید مشکلات iOS 13.2 در آیفون 6s یا iPhone 6s Plus حل کنید به نسخه قبلی بازگردید. در حال حاضر اپل مکان بازگشت به نسخه‌های iOS 13.1.3 و iOS 13.1.2 را در اختیار کاربران قرار داده است.

اگر مشکلتان حل نشد آیفون را به نسخه قبلی بازگردانید.

با به‌روزرسانی آیفون 6s به iOS 13.2 چه قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود؟

تغییرات مهمی که در مورد به‌روزرسانی iOS 13.2 آیفون 6s وجود دارد شامل اضافه شدن بیش از 70 ایموجی جدید برای صفحه‌کلید، پشتیبانی از AirPods جدید اپل و به‌روزرسانی HomeKit است. اگر iPhone 6s یا iPhone 6s Plus را از iOS 13.0 به iOS 13.2 به‌روزرسانی کنید، با به‌روزرسانی خود ویژگی‌های جدید و رفع اشکالات زیادی را دریافت می‌کنید.

با به‌روزرسانی آیفون 6s به iOS 13.2 چه قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود؟

آیا در آینده به‌روزرسانی‌های جدیدتری برای آیفون 6s و 6s پلاس ارائه می‌شود؟

تا به امروز نسخه iOS 13.2 آخرین نسخه به‌روزرسانی اپل است؛ بنابراین مشخص نیست نسخه بعدی iOS 13 چه زمانی ارائه‌شده و بر روی آیفون 6s و آیفون 6s پلاس اجرا خواهد شد یا خیر. احتمال زیادی وجود دارد که اپل در حال اماده‌سازی نسخه جدید (iOS 13.2.1 یا iOS 13.3) باشد، اما هنوز خبر رسمی وجود ندارد.

آیا در آینده به‌روزرسانی‌های جدیدتری برای آیفون 6s و 6s پلاس ارائه می‌شود؟

جیلبریک آیفون 6s و 6s پلاس با نسخه iOS 13.2

اگر آیفون 6s یا 6s Plus شما جیلبریک است یا می‌خواهید آن را جیلبریک کنید؛ تنها این کار در نسخه iOS 12 امکان‌پذیر می‌باشد. توسعه‌دهندگان Jailbreak ابزاری را منتشر کرده‌اند که تنها با نسخه iOS 12.4 و نسخه‌های قدیمی‌تر iOS 12 سازگار است. متأسفانه، هیچ راهی برای جیلبرینگ کردن آیفون در نسخه‌های iOS 13.2، iOS 13.1.3، iOS 13.1.2، iOS 13.1.1، iOS 13.1، iOS 13.0 یا iOS 12.4.1 ارائه نشده است.

نکته: جیلبریک عملیاتی است که با آن می‌توانید محدودیت‌های اپل را دور بزنید و به قابلیت‌های بیشتری دست پیدا کنید.

جیلبریک آیفون 6s و 6s پلاس با نسخه iOS 13.2

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها