قرار دادن عکس روی گیف با اپلیکیشن Familiar

0
109

با استفاده از اپلیکیشن Familiar می‌توانید چهره خود را روی گیف/GIF قرار دهید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gizchina، اپلیکیشن Familiar همانند Doublicat قابلیت قرار دادن چهره بر روی GIF با استفاده از هوش مصنوعی را دارد. رابط کاربری آن به مراتب بهتر بوده و گزینه‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه Familiar هم برای iOS و هم برای اندروید در دسترس است. این برنامه دارای موتور جستجوی GIF به نام Gifhy است که یکپارچه بوده و امکانات تقریباً نامحدودی دارد.

به منظور استفاده از این اپلیکیشن و شروع کار باید ثبت نام کنید. اگرچه توسعه دهنده‌ی برنامه در ابتدا یادداشت‌های زیادی راجع به حفظ حریم خصوصی ارائه می‌دهد؛ به طور مثال این اپلیکیشن هیچ داده‌ای را جمع آوری نکرده و آن را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد.

پس از ثبت نام، می‌توانیم به عملکردهای برنامه دسترسی پیدا کنید. رابط کاربری با بخشی که باید تصویر را در آن قرار دهید آغاز می‌شود؛ شما می‌توانید عکس را از گالری انتخاب کرده و یا از دوربین جلو عکس بگیرید.

یکی از نقاط قوت این برنامه این است زمانی که در حال مرور Giphy هستید، با افزودنی کوچک برنامه می‌توانید GIF را پیدا کرده و صورت خود را روی آن قرار دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن کلیک کرده و تصویر را اضافه کنید. روند تبدیل گیف چند ثانیه طول می‌کشد و نتایج جالب است. اینکه نتیجه نهایی خوب یا بد باشد تا حد زیادی به GIF انتخابی بستگی دارد. برخی از محبوب‌ترین GIF های جهان در شبکه‌های اجتماعی در این برنامه موجود است.

یکی دیگر از نقاط قوت برنامه امکاناتی آن در خروجی گیف و به اشتراک گذاری آن است. شما می‌توانید آن را با برنامه‌های خود به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید آن را به عنوان GIF  و یا ویدئو ذخیره کنید. در حالت ویدئو فایل در برنامه‌های که از گیف پشتیبانی نمی‌کنند؛ به آسانی به اشتراک گذاشته می‌شود.

تنها نقطه ضعف برنامه تبلیغات آن است هرچند آنقدرها مزاحمت ایجاد نمی‌کنند. شما در زمان خروجی گرفتن این گیف‌ها با تبلیغات رو به رو می‌شوید. این مشکل در نسخه پریمیوم وجود ندارد؛ اما با توجه به اینکه این برنامه فقط برای سرگرمی طراحی شده است، نسخه رایگان انتخاب منطقی‌تری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از