اخبار

قرمز رنگ سال اپل می شود ؟

کالاسودا- کالاسودا_قرمز رنگ سال اپل خواهد شد ، چرا که بر اساس برخی گزارش ها ، به زودی شاهد رونمایی از آیفون رد خواهیم بود. محصولی که می تواند جزو جذاب ترین محصولات دنیای فناوری باشد.

اگر طرفدار رنگ قرمز و پرسپولیسی هستید، یک خبر خوش در انتظارتان است. آیفون رد در راه ورود به بازار موبایل است. این موضوع که ابتدا از سوی برخی رسانه ها به عنوان دروغ اول آوریل منتشر می شد رنگی جدی تر به خود گرفته و قرار است، آیفون رد واقعا وارد بازار شود.

به گفته برخی از  منابع نزدیک به اپل ؛ این شرکت قصد دارد این نوع موبایل را در ۲  نسخه به روزشده از آیفون های۸ و ۸پلاس روانه بازار کند.مدتی پیش نیز اپل بعد از عرضه گوشی های آیفون ۷  و ۷ پلاس مدل های قرمز رنگ آنها را هم عرضه کرده بود.

 برنامه تولید این گوشی ها مرتبط با امروز نیست و از سپتامبر گذشته ، آغاز شده است. هدف از تولید این موبایل  جمع آوری کمک مالی برای مقابله با بیماری هایی همچون ایدر، مالاریا و سل  عنوان شد و به همین طریق نیز ۳۰ میلیون دلار بودجه ذخیره شد.

اسلایدراپل در مجموع از این طریق و با استفاده از شیوه هایی مثل  برخی فعالیت های خلاقانه در زمینه فروش خدمات و محصولات از طریق فروشگاه اپ استور خود ۱۶۰ میلیون دلار به مبارزه با بیماری های یادشده کمک کرده است.

اما نکته مهم تر این است که قرار است فروش این گوشی ها از ساعاتی دیگر ا آغاز شود و در این زمینه توافق هایی با برخی فروشندگان عمده و اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا به عمل آمده است.در مورد ویژگی های خاص این گوشی ها هنوز اطلاعاتی ارائه نشده، اما بعید به نظر می رسد آنها به غیر از رنگ خود تفاوت عمده ای با مدل های اصلی آیفون ۸ و ۸ پلاس داشته باشند.

نظر شما چیست ؟آیا خرید این نوع محصولات می تواند به رشد فروش اپل و افزایش شاخص ها و سهم آن در بازار کمک کند ؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا