قیمت تبلت در بازار ایران

0
407
قیمت تبلت در بازار ایران

قیمت تبلت ها از انواع برندهای خارجی و ایران در بازار ایران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کالاسودا، تبلت هایی که امروز در بازار ایران به فروش می رسند از کمتر از یک میلیون تومان تا 28 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

در این میان مانند گوشی های تلفن همراه گرانترین قیمت های تبلت هم به محصولات شرکت اپل تعلق دارد. گرانترین مدل جدیدترین ورژن آی پد پرو است که 28 میلیون تومان معامله می شود. البته ارزانترین مدل آی پد در ایران هم همان آی پد مینی است که با 4 میلیون تومان می توان صاحب آن شد.

از دیگر برندهای گران قیمت تبلت در ایران محصولات شرکت مایکروسافت است که مدل سِرفِیس پرو 2017 آن 21 میلیون تومان قیمت گذاری شده و ارزانترین مدل از برند مایکروسافت سِرفِیس گو اِی است که 8 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

تبلت های سامسونگ هم بازار نسبتا مناسبی در ایران دارند. بالاترین مدل آن گلکسی تب اس 4 است که 8 میلیون و 400 هزار تومان به فروش می رسد. البته اگر یک میلیون و 700 هزار تومان داشته باشید می توانید تبلت گلکسی تب اِی را خریداری کنید.

تبلت های لنوو نیز مشتریان خوبی در ایران دارند. گرانترین مدل این برند یوگا بوک ویندوز است که 6 میلیون و 700 هزار تومان معامله می شود و اگر به دنبال تبلت ارزان از برند لنوو هستید می توانید مدل تب سون اسنشال را با قیمت 900 هزار تومان بخرید.

اما برندهای ایرانی تبلت نیز فروش نسبتا خوبی دارند زیرا در مقایسه با نمونه های وارداتی از قیمت پائینتری برخوردار هستند. نارتب ان تی گرانترین تبلت ایرانی است که یک میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد. ارزانترین قیمت تبلت در بازار ایران نیز به مدل بومی ایکس ویژن تعلق دارد که 790 هزار تومان معامله می شود.البته ایکس ویژن یک نوع دیگر تبلت هم دارد که 980 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها