قیمت موبایل در بازار ایران

قطع واردات موبایل از کره جنوبی

قیمت موبایل در بازار ایران برخلاف گران شدن دلار، با کاهش روبرو بوده است.

به گزارش خبرنگار کالاسودا، قیمت گوشی تلفن همراه در ایران برخلاف گران شدن دلار با کاهش روبرو شد.

در این میان گوشی سامسونگ اس ۱۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده و مدل اس ۱۰ پلاس با همان میزان حافظه ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد‌. گرانترین گوشی سامسونگ در ایران اس ۱۰ پلاس با حافظه ۵۱۲ گیگا بایت است که ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می شود.

گوشی های گران قیمت بازار ایران یعنی آیفون های اپل نیز کمی کاهش قیمت داشته اند و امروز آیفون ایکس اس مکس ۲۵۶ گیگا بایت ۲۰ میلیون تومان به فروش رسیده و آیفون ایکس اس مکس با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۱۸ میلیون تومان معامله می شود. مدل ایکس اس ۲۵۶ گیگا بایت آیفون ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هواوی نیز گوشی مدل میت ۲۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را ۸ میلیون تومان و میت ۲۰ پرو با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را ۱۱ میلیون تومان به فروش می رساند. مدل های جدیدتر هواوی یعنی پی ۳۰ با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و پی ۳۰ پرو با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسند.

شیائومی نیز ام آی ۹ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رساند. نوکیا هم گرانترین و جدیدترین مدل گوشی خود را با عنوان نوکیا ۸/۱ با حافظه داخلی ۶۴ گیگا بایت را ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار ایران قیمت گذاری کرده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها