قیمت گوشی های آیفون در بهمن ماه چقدر است؟

قیمت گوشی های آیفون در بهمن ماه چقدر است؟

قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران بیش از برند های دیگر تغییرات روزانه را حس می کند، با این وجود این برند قدرتمند طرفداران بسیاری در بازار ایران و جهان دارند که قصد خرید محصولات این برند را دارند، در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت گوشی های آیفون در بهمن سال 97 بپردازیم.

آیفون ایکس اس مکس در بازار ایران چه قیمتی دارد؟

زمانی که به جستجوی قیمت گوشی های آیفون می پردازیم، بدون شک گرانترین مجصول آیفون ایکس اس مکس است، قیمت گوشی آیفون ایکس اس مکس نسخه 256 گیگابایت حدود 17 میلیون تومان است و نسخه 64 گیگابایتی این محصول نیز حدود 15 میلیون و پانصد هزار تومان است. گوشی های آیفون ایکس یاد شده در رنگ های مختلف در بازار ایران موجود است.آیفون ایکس اس مکس در بازار ایران چه قیمتی دارد؟

آیفون ایکس اس ؛ برترین گزینه برای طرفدارن آیفون با ابعاد کلاسیک

بسیاری از طرفداران برند آیفون علاقه مند به داشتن یک گوشی هوشمند با ابعاد کوچکتر از محصولات موجود در بازار هستند، آیفون ایکس اس بدون شک برترین انتخاب برای کاربران جدا از قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران است. آیفون ایکس اس در دو نسخه 64 و 256 گیگابایت در بازار ایران وجود دارد و نسخه ارزان قیمت آن حدود 14 میلیون تومان قیمت دارد، نسخه گران قیمت تر این محصول نیز حدود 15 میلیون و هشتصد هزار تومان در بازار ایران به فروش می رسد.

در کنار این دو محصول کمپانی اپل گوشی هوشمند آیفون ایکس آر را روانه بازار فروش کرد، این گوشی هوشمند در برخی مشخصات با پرچمداران دیگر آیفون تفاوت دارد، آیفون ایکس آر در دو نسخه 128 و 256 گیگابایت در بازار موجود است و قیمت پایین ترین در مقایسه با دو محصول دیگر دارد، نسخه 128 گیگابایتی این محصول حدود 12 میلیون و صد هزار تومان قیمت دارد و نسخه 256 گیگابایت آن نیز حدود 13 میلیون تومان به فروش می رسد.قیمت گوشی های آیفون ایکس اس ؛ برترین گزینه برای طرفدارن آیفون با ابعاد کلاسیک

در کنار پرچمداران جدید این برند قیمت گوشی های آیفون سال گذشته نیز جالب توجه است، آیفون ایکس که در بازار ایران فروش بسیار خوبی را تجربه کرد در حال حاضر با قیمتی نزدیک به 15 میلیون تومان به فروش می رسد این نسخه 256 گیگابایتی هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و بخش گسترده ای از فروش آیفون در بازار مربوط به این برند است.

آیفون 8 پلاس دیگر محصول سال گذشته این کمپانی قدرتمند است که نسخه های 64 و 256 گیگابایتی آن بین 11 تا 13 میلیون تومان به فروش می رسد.

نظر شما در مورد قیمت گوشی های آیفون چیست؟ آیا با وجود قیمت بسیار بالاتر در مقایسه با برند های دیگر گوشی های هوشمند این برند را خرید مناسب تری می دانید؟قیمت گوشی های آیفون

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها