موبایل

قیمت گوشی های پرچمدار هواوی بسیار مناسب خواهد بود

کالاسودا - قیمت گوشی های پرچمدار هواوی مشخص شد. بر اساس شایعات پیرامون کمپانی هواوی امروز خبری منتشر شد که نشان می دهد قیمت گوشی های پرچمدار هواوی بسیار منطقی تر از پرچمداران برند رقیب یعنی سامسونگ روانه بازار فروش خواهد شد. گوشی های پرچمدار هواوی روز ششم فروردین به صورت رسمی رونمایی می شوند و باید دید این گوشی های هوشمند چگونه مورد توجه کاربران قرار می گیرد.

قیمت گوشی های پرچمدار هواوی چقدر است؟

گوشی های هوشمند هواوی که روز ششم رونمایی می شوند، شامل پی 30 ، پی 30 پرو و پی 30 لایت است. نسخه لایت این سری از گوشی های هوشمند ارزان ترین محصول سری پی هواوی است، پرچمداران هواوی نیز شامل هواوی پی 30 و پی 30 پرو هستند. بر اساس اخبار منتشر شده گوشی هوشمند هواوی پی 30 لایت نسخه 128 گیگابایتی با قیمتی در حدود 370 یورو به فروش خواهد رسید. این میان رده جذاب یک رقیب بسیار جدی برای میان رده های تمام برند های گوشی های هوشمند است. نسخه عادی گوشی های هوشمند پرچمدار هواوی با 128 گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار فروش می شود. گوشی هوشمند هواوی  پی 30 قیمتی بسیار مناسب دارد و بر اساس شایعات منتشر شده با قیمتی در حدود 750 یورو به فروش می رسد.

گرانترین گوشی هوشمند هواوی را باید پی 30 پرو دانست. گوشی هوشمند هواوی پی 30 پرو در دو نسخه به فروش می رسد و نسخه 128 گیگابایت آن 930 یورو قیمت دارد و نسخه 256 گیگابایتی نیز با قیمتی در حدود 1030 یورو به فروش خواهد رسید. البته این قیمت ها به صورت رسمی تایید نشده اند اما به نظر می رسد به قیمت های رسمی این محصولات بسیار نزدیک باشد.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا