قیمت گوشی های Y9 هواوی در بازار ایران چقدر است؟

گوشی های هوشمند Y9 هواوی را می توان پرطرفدارترین گوشی های هوشمند سری Y هواوی در نظر گرفت. در حال حاضر نسخه های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ این گوشی هوشمند در بازار ایران موجود است و فروش بسیار خوبی دارد. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که قیمت گوشی های Y9 هواوی در بازار ایران چقدر است.
نسخه ۲۰۱۸ این گوشی هوشمند در بخش باتری عملکرد بسیار خوبی دارد و قبل از ورود نسخه ۲۰۱۹ بیشتر مورد توجه قرار می گرفت. این گوشی هوشمند در حال حاضر با قیمتی در حدود دو میلیون وهشتصد هزار تومان به فروش می رسد. این گوشی هوشمند میان رده نسخه ۳۲ گیگابایتی با رم سه گیگابایت دارد و با اندروید ۸ وارد بازار فروش شده است.
یکی از مهم ترین ویژگی های این گوشی های هوشمند هواوی بهره مندی از سه اسلات است و کاربران می توانند از دو سیم کارت و یک رم میکرو اس دی به صورت همزمان بهره مند شوند.
در بررسی این موضوع که قیمت گوشی های Y9 هواوی در بازار ایران چقدر است به سراغ نسخه ۲۰۱۹ این گوشی هوشمند می رویم. این موبایل بسیار زیبا و حرفه ای قیمتی در حدود سه میلیون و پانصد هزار تومان دارد و با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و رم ۴ گیگابایتی روانه بازار فروش می شود. این گوشی هوشمند قابلیت های بسیار خوبی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به پردازنده کایرین ۷۱۰ و بهره مندی از اندروید ۹ اشاره کرد. در حال حاضر این گوشی هوشمند پرفروش ترین محصول هواوی در بازار جهانی است.
نظر شما در مورد قیمت این محصولات چیست؟ آیا پس از بررسی این موضوع که قیمت گوشی های Y9 هواوی در بازار ایران چقدر است این گوشی های هوشمند را مقرون به صرفه می دانید؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار