قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازار ایران و جهان

قیمت گوشی 4دوربینه سامسونگ در بازار ایران و جهان

قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ یکی از موضوعاتی است که در بازار ایران و جهان، سوال های بسیاری را برای کاربران ایجاد کرده است. امروز قصد داریم به بررسی قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ یا همان گوشی هوشمند گلکسی A9 نسخه ۲۰۱۸ بپردازیم. قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در روزهای قبل از رونمایی این محصول یکی ازسوال های کاربران این برند محسوب می شد.

قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازار جهانی چقدر است؟

این گوشی هوشمند در بازار جهانی به عنوان یک میان رده در نظر گرفته می شود. این گوشی هوشمند را می توان گران ترین گوشی میان رده سامسونگ در نظر گرفت که ویژگی های بسیار جالبی دارد. این گوشی هوشمند در بازار جهانی حدود ۵۰۰ دلار قیمت دارد، البته قیمت این محصول در بازار کشورهای مختلف متفاوت است.

در فروشگاه اینترنتی آمازون قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در حدود ۴۸۰ دلار است. با وجود اینکه با حدود ۶۰۰ دلار می توان از برندهای چینی انتظار یک پرچمدار را داشت اما قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ به نظر مناسب می آید. به نوعی قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ مورد تایید کاربران نیز است. این کمپانی در نظر دارد با قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ شرایط بسیار خوبی را برای ادامه مسیر میان رده های خود فراهم کند.

قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازار ایران چقدر است؟قیمت گوشی 4دوربینه سامسونگ در بازار جهانی چقدر است؟

طبق روال سال های گذشته عادت داشتیم که گوشی های میان رده را تا ۲میلیون تومان خریداری کنیم و پس از این رده قیمت، شاهد گوشی های پرچمدار بودیم. اما شرایط بازار ایران در سال جاری بسیار تغییر کرد و خرید گوشی موبایل نیز دستخوش تغییراتی شد.

در بازار موبایل ایران قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازه ۵ تا ۶ میلیون تومان قرار دارد. قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ نزدیک به ۵میلیون و ۲۰۰هزار تومان است. این قیمت با توجه به ویژگی هایی که نماینده سامسونگ دارد، در مقایسه با سایر میان رده های موجود در بازار کمی گران تر است. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که رقیب اصلی سامسونگ یعنی هواوی گوشی های ارزان قیمت تری در بازار دارد و این موضوع را باید در نظر گرفت که فروش هواوی در بازار ایران بیش از سامسونگ در این رده قیمتی است.

با این وجود قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازار ایران متناسب با ویژگی های این محصول قابل توجیه است. محصولی نزدیک به ۵۰۰ دلار و فروشی نزدیک به ۵میلیون تومان به نظر شرایط تقریبا مناسبی را برای کاربران رقم خواهد زد.

آیا خرید گوشی چهار دوربینه سامسونگ متناسب با قیمتش منطقی است؟

در بخش بالا در مورد قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در بازار ایران و جهان صحبت کردیم. به طور کلی ققیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ خبر از یک محصول میان رده باکیفیت می دهد. سامسونگ برای این محصول چهار لنز دوربین را در نظر گرفته است. این موضوع در شرایطی است که پرچمداران هواوی با سه لنز روانه بازار فروش می شوند. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که دوربین پرچمداران هواوی بسیار قدرتمندتر است. به طور کلی در بخش دوربین این گوشی هوشمند شرایط بسیار خوبی متناسب با قیمتش دارد و بخش دوربین توجیهی برای قیمت بالای این محصول در مقایسه با میان رده های دیگر است.آیا خرید گوشی چهار دوربینه سامسونگ متناسب با قیمتش منطقی است؟

دلیل دیگری که برای منطقی بودن قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ در نظر گرفته می شود، بخش سخت افزاری این گوشی موبایل است. پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ در کنار ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و رم نرم افزاری شش گیگابایتی شرایط خیره کننده ای را برای کاربران رقم خواهد زد؛ شرایطی که به خوبی قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ را توجیه می کند.

با این وجود قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ از ابعاد دیگری نیز مورد بررسی است و در تمام بخش ها به نظر می رسد این گوشی هوشمند شرایط خوبی را برای کاربران فراهم کند. نظر شما در مورد قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ چیست؟ آیا با حدود ۵میلیون تومان می توان خرید بهتری در مقایسه با میان رده سامسونگ و خرید بهتری با قیمت گوشی ۴دوربینه سامسونگ داشت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار