لامبورگینی اوروس پرفورمنته وارد می‌شود!

فکر می‌کنیم همه شما با این جمله که اوروس خودرویی ویژه و خاص برای لامبورگینی است موافق هستید. این خودرو یک گاو جادار و کاربردی بوده و البته چنین عباراتی را معمولاً تا زمان تولد اوروس نمی‌توانستیم درباره یک لامبورگینی بکار بریم. در واقع حتی مائوریزیو رجیانی، مدیر فنی ارشد لامبورگینی هم درباره اوروس چنین دیدگاه‌هایی دارد. اما اگر لامبورگینی بخواهد نسخه‌ای مخصوص پیست از سوپر شاسی‌بلند خود را بسازد چه؟ خب این موضوع خیلی دور از دسترس نیست زیرا رجیانی به تولید اوروس پرفورمنته در مصاحبه با مجله اتومبیل اشاره داشته است.


به گزارش کالاسودا به نقل از پدال زمانی که از رجیانی درباره تولید احتمالی اوروس پرفورمنته پرسیده شده او گفته است: «فکر می‌کنیم خواهیم دید! می‌دانید، سال‌های قبل و در زمان گالاردو با استراتژی خود را دوباره تعریف کردیم. گالاردو اولین محصول بود و ما با آونتادور و اوراکان این راه را ادامه دادیم؛ بنابراین ما استراتژی داریم و آن را حفظ خواهیم کرد اما گاهی اوقات به وضوح نیازمند خلاقیت هستید تا نتوانید پیش‌بینی شوید. این هدف ما برای اوروس هم خواهد بود. سخت است که درباره لامبورگینی بدون اشاره به محصولات پیشین صحبت کنیم.»

اگرچه واضح است رجیانی به دنبال ارائه پاسخ شفافی نبوده اما اشاره او به بازنگری درباره مسیر پیش روی لامبورگینی می‌تواند به تولید احتمالی اوروس پرفورمنته دلالت داشته باشد. شاید این خودرو پسوند پرفورمنته را به خود نگیرد اما مطمئن هستیم که احتمال بالایی برای تولید نسخه قوی‌تر از این شاسی‌بلند وجود دارد.


انتظار داریم آینده‌ای هیجان‌انگیز در انتظار لامبورگینی باشد حتی اگر الکتریکی سازی همه‌ی خودروسازان را تحت‌فشار بگذارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها