اخبار

لامپهای امنیتی آرلو جاسوسان را شناسایی میکنند

کالاسودا - کالاسودا – اگر در محله ای تاریک زندگی میکنید که امنیت چندانی ندارد، بهتر است این لامپهای امنیتی شرکت Netgear را جلوی درب خود متصل کنید.

هنگامی که تاریکی سطح شهر را می پوشاند، بسیاری از دزدان و سارقین احساس امنیت و اعتماد به نفس برای انجام امور خلاف خود میکنند، زیرا تاریکی سبب میشود که انها دشوارتر دیده شوند و انجام جرم ساده تر گردد. اگر در خیابانی زندگی میکنید که نور کافی ندارد، یا به دنبال حفاظت بهتر از خانه خود است،

 شرکت Netgear، لامپی به نام Arlo طراحی کرده است که میتواند به عنوان یک سیستم نوری امنیتی جلوی درب خانه شما متصل گردد.

این لامپهای امنیتی به صورت مماس با دوربینهای امنیتی آرلو کار میکنند، جایی که اگر تشخیص دهند حرکت یا جنبنده ای در آنجاست، دوربینها به صورت خودکار شروع به ضبط میکنند.کاربران همچنین قادر به تنظیم چراغهای رنگی مختلف یا حالت فلش دادن به آنها هستند. این رویکرد میتواند در دور کردن سارقین و شناسایی آنها مثمرثمر باشد.

بهترین چیز در مورد این لامپها این است که به سادگی با دستیار دیجیتال الکسا آمازون هماهنگ میشوند. بنابراین اگر یک دستگاه امازون اکو در خانه دارید، میتوانید از طریق آن دستورات لازم را  با فرمانهای صوتی به این لامپها داده و آنها را کنترل کنید.

این لامپ بدون سیم و از طریق باطری عمل میکند، به این معنی که میتوانید آنها را در هر نقطه ای که میخواهید نصب کنید و نگران نحوه اتصال آنها نباشید. قیمت این لامپها ۱۵۰ دلار است.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا