لانچر جدید مایکروسافت برای اندروید

لانچر جدید مایکروسافت برای اندروید|کالاسودا

لانچر جدید مایکروسافت برای اندروید|کالاسوداکالاسودا – مایکروسافت لانچری با طراحی جدید برای کاربران اندروید منتشر کرده است که ظاهری جذاب به گوشی شما خواهد بخشید.

لانچرهای زیادی برای دستگاه های اندروید وجود درد و مایکروسافت یکی از انها را اخیرا برای این سیستم عامل منتشر کرده است در واقع لانچر همان رابط گرافیگی گوشی است و فایده اون زیبا سازی محیط رام گوشی است که این امکان را به شما میدهد که ان را مطابق سلیقه خود سفارشی کنید.

مایکروسافت در مورد لانچر خود میگوید: این زیباترین، قدرتمندترین و قابل سفارشی شده ترین لانچری است که برای کاربران اندروید طراحی شده است. این رابط گرافیکی تعدادی زیادی گزینه برای سفارشی سازی دارد که از توانایی در تغییر رنگهای بک گراند گرفته تا پشتیبانی از وضعیتهای مختلف. همانند ویندوز 10 کاربران میتوانند ایکون اشخاص محبوب خود را روی اسکرین صفحه بگذارند تا به سادگی به ان دسترسی داشته باشند. همچنین امکانی فراهم شده است که توسط ان کاربران میتوانند عملکرد گوشی را روی کامپیوتر نظاره گر باشند. این امکانی جذاب برای تماشای عکسها، اسناد و مدارک و تماشای فیلم است.  با داشتن این لانچر می توانید تحول عظیمی را در محیط گوشی خود تجربه کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها