لغو رخداد فنی IoT in Action مایکروسافت در ملبورن به خاطر کرونا

0
361

مایکروسافت به دلیل شیوع کروناویروس، رویداد IoT in Action در ملبورن را لغو می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، مایکروسافت بعد از گسترش کروناویروس در کشورهای مختلف جهان از جمله استرالیا، در ایمیلی به شرکت کنندگان و علاقه مندان این رویداد گفت: “پس از مشورت نزدیک با شرکا و همکاران، با وجود مشکلات و سختی‌های زیاد تصمیم گرفتیم رویداد IoT in Action در ملبورن استرالیا در تاریخ 5 مارس 2020 را لغو کنیم.”

به گزارش ARN، این رویداد با هدف ایجاد تجربیات جدید در اینترنت اشیا IoT و نوآوری سریع از طریق موضوع هوش مصنوعي (Edge) انجام می‌شود.

روز دوشنبه استرالیا از اولین مرگ در این کشور به دلیل COVID-19 خبر داد. استرالیا تا به امروز 26 مورد تأیید شده از کروناویروس را گزارش کرده است.

بعد از گسترش سریع کروناویروس در کشورهای مختلف کنفرانس‌های متنوع یکی پس از دیگری کنسل می‌شوند. این اتفاقات از کنگره جهانی موبایل MWC2020 در بارسلونا شروع شد و به دنبال آن کنفرانس FD و GDC و فیس بوک نیز لغو گردید.

مایکروسافت اعلام کرد: “از حمایت مستمر شما از IoT در عمل تشکر می‌کنیم و به زودی با جزئیات رویدادهای آینده در ارتباط خواهیم بود.”

در اواسط ماه فوریه، سیسکو کنفرانس پرچمدار خود را با نام Cisco Live در ملبورن لغو کرد و به دنبال آن نیز، Salesforce رویداد تور جهانی خود برای سیدنی را تا اطلاع بعدی کنسل کرد.

از زمان شیوع کروناویروس در شهر ووهان چین در ماه دسامبر، بیش از 87000 نفر آلوده و نزدیک به 3000 در سطح جهان مرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از