لغو کامل کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O به خاطر کروناویروس

0
528

گوگل اعلام کرد امسال کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O به دلیل شیوع کروناویروس به طور کامل لغو می‌شود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از ورج، روز سوم مارس گوگل از لغو برگزاری فیزیکی بزرگترین کنفرانس سالانه خود گفت اما امروز اعلام کرد کنفرانس به طور کامل لغو می‌شود.

دراطلاعیه گوگل آمده است به دلیل قرنطینه شدن منطقه Bay Area و افزایش نگرانی از سلامت توسعه دهندگان، برنامه نویسان و نیروهای محلی، مطابق با دستورات رسمی کنفرانس برگزار نخواهد شد.

گوگل تاکید کرده است که: ” در این شرایط مهمترین کاری که می‌توان انجام داد کمک به افرادی است که در چالش جدید کروناویروس گرفتار شده‌اند.”

غول نرم افزاری افزود:” همچنان متعهد به یافتن راههای دیگری برای به اشتراک گذاری مطالب مربوط به آپدیت پلتفرم از طریق وبلاگ توسعه دهندگان و انجمن‌های آنلاین هستیم.”

قرار بود 12 الی 14 ماه می بزرگترین کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O مطابق هرسال برگزار شده تا قابلیت‌های جدید اندروید  وسایر سرویس‌های جدید گوگل مورد بحث و تبادل نظر میان برنامه‌نویسان قرار گیرد و برخی از سخت افزارهای جدید گوگل نیز رونمایی شود.

گفتنی است به خاطر کروناویروس بسیاری از کنفرانس‌های دنیای فناوری لغو شده است. گوگل روز سه شنبه گذشته اعلام کرد کنفرانس Cloud Next برای کاربران انترپرایز که به تاخیر افتاده را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد. اپل نیز 13 مارس اعلام کرد WDC کنفرانس بزرگ سالانه خود را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد. فیس بوک و مایکروسافت نیز کنفرانس بهاری توسعه دهندگان خود را پیشتر لغو کرده بودند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها