ویژگی جذاب لنز عکاسی در دوربین جدید لنوو Z6 pro

ویژگی جذاب لنز عکاسی در دوربین جدید لنوو Z6 pro

گوشی جدید لنوو به نام لنوو Z6 pro مجهز به یک لنز ماکرو 2.38 سانتی متری با قدرت 100 مگاپیکسل و  عملکرد ستاینده ویدئو و دیگر ویژگی های شگفت انگیز است.

اطلاعات گوشی لو رفت

اطلاعات جذابی که این روزها از گوشی جدید لنوو در اینترنت منتشر شده است، نشان می دهد که با یک دوربین حرفه ای از نظر عکاسی و فیلمبرداری طرف خواهیم بود. اولا اینکه انتظار می رود که این گوشی از طریق عملکرد Hyper Video می تواند قابلیت های ضبط یک ویدئوهای عالی را ارائه دهد. کاربران زیادی در دنیا منتظر ارائه گوشی جدید لنوو یعنی Z6 Pro هستند و این روزها به رونمایی این گوشی جذاب نزدیک تر شده ایم. مدیرعامل این شرکت تولیدکننده چینی فرصتی را برای حدس و گمان های کاربران در مورد این گوشی نگذاشته و اطلاعاتی را در مورد این گوشی روی شبکه اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشته است.

تصاویری نیز از این گوشی در شبکه اجتماعی Weibo لو رفته است که نشان می دهد این گوشی قرار است از چهار لنز برای دوربین خود استفاده کند که کیفیت تصویر 100 مگاپیکسلی را ارائه می دهند. این تصاویر ظاهرا قرار بوده که بخشی از ارائه روز معرفی این محصول باشد. طبق شنیده‌ ها قرار است مراسم رونمایی این گوشی در تاریخ 23 آوریل یا 3 اردیبهشت در چین برگزار شود.گوشی جدید لنوو به نام لنوو Z6 pro مجهز به یک لنز ماکرو 2.38 سانتی متری با قدرت 100 مگاپیکسل و  عملکرد ستاینده ویدئو و دیگر ویژگی های شگفت انگیز است.

اطلاعاتی از ماژول دوربین

به لطف شایعاتی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است، جزئیات بیشتری در مورد گوشی Z6 Pro منتشر شده است و به نظر می رسد که ماژول دوربین این گوشی شبیه به ماژول دوربین Honor View 20 است. در تصاویر دوربین چهارگانه لنوو را خواهید دید که دوربین اصلی آن ۴۸ مگاپیکسل است. اما زمانی که عکس می‌گیرید تصویر با چند لنز گرفته می‌ شود و در نهایت نتیجه با هم ترکیب شده و به شما یک تصویر ۱۰۰ مگاپیکسلی تحویل می ‌دهند.

همچنین انتظار می رود که این گوشی همراه با یک دوربین Hyper Video پیچیده باشد. تیزر و تصاویری که اخیرا از این گوشی لو رفته است این نگرانی را به وجود آورده است که احتمالا لنز ماکروی این دوربین ممکن است از 2.5 سانتی متر به 2.39 سانتی متر کاهش پیدا کند.

این لنز برای عکاسی از چه مناظری مفید است؟

تصویری که از عکاسی این لنز ماکرو 100 مگاپیکسلی منتشر شده، تصویری از یک بال پروانه را نشان می دهد که قطره های آب روی بال هایش با وضوح هر چه تمام تر قابل مشاهده است. حالت ماکرو گوشی می تواند در هنگام عکسبرداری گل ها، دشت و کوه ها و دیگر صحنه های طبیعت مفید باشد و احتمالا مورد توجه بسیاری از عکاسان در این زمینه قرار خواهد گرفت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها