لورفتن طراحی، مشخصات و قیمت Apple Watch SE

0
17

شایعات زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد اپل واچ اقتصادی اپل Apple Watch SE، به زودی رونمایی می‌شود؛ با توجه به موفقیت آیفون SE، یک اپل واچ ارزان قیمت نیز می‌تواند به محبوبیت زیادی برسد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از screenrant، در چند ماه گذشته، شایعات زیادی در مورد Apple Watch SE به گوش می‌رسید. از آنجا که نسخه فعلی اپل واچ سری 5 است، سری 6 در رده بعدی قرار دارد؛ اما انتظار داریم در کنار آن از یک ساعت هوشمند مقرون به صرفه نیز به نام Apple Watch SE رونمایی شود.

Watch Series 5 جدیدترین و پیشرفته‌ترین ساعت هوشمند موجود اپل است. که قابلیت‌های آن شامل (ECG)، صفحه نمایش همیشه روشن بوده که در اندازه‌های 40 و 44 میلی متر موجود است. مدل پایه شامل Wi-Fi است. علاوه بر سری 5، اپل سری 3 ارزان قیمت و قدیمی را نیز عرضه کرده است. نمایشگر آن کوچکتر است و در مقایسه با ساعت‌های هوشمند مدرن تمام اجزای آن قدیمی هستند.

Watch SE هنوز توسط اپل تأیید نشده است. با این حال، شایعاتی از منابعی منتشر شده است که صحت آن را تأیید می‌کند.

همانطور که می دانید اپل برای پایین نگه داشتن هزینه‌ها، در آیفون SE 2020 از بدنه و برخی از اجزای سازنده آیفون 8 استفاده می‌کند. اگر شایعات Apple Watch SE صحت داشته باشد؛ بی شک ویژگی‌های آن از پرچمدار بعدی، Watch Series 6 پایین‌تر است.

به تازگی Jon Prosser، اطلاعاتی را از طریق Twitter در این مورد به اشتراک گذاشته است. طبق این شایعه Apple Watch SE براساس طراحی سری 4 ساخته خواهد شد، البته بدون ویژگی ECG.

همانطور که می دانید صفحه سری 4 حدود 30 درصد بزرگتر از سری 3 است، بنابراین اگر Watch SE مبتنی بر سری 4 باشد؛ یک پیشرفت خوب به حساب می‌آید.

همچنین انتظار می‌رود که اپل واچ SE در دو اندازه 40 میلی متر و 44 میلی متری در دسترس باشد.

برخی شبهات در مورد نام گذاری این ساعت‌های هوشمند وجود دارد. در حالی که اپل مدل بودجه‌ای را به عنوان Watch SE و مدل کامل را به عنوان سری 6 نام گذاری خواهد کرد، Prosser اخیراً توییت کرده است که این نام‌ها ممکن است Watch Series 6 و Watch Series 6 Pro باشند.

از نظر قیمت، مدل Wi-Fi ساعت Apple Watch SE با قیمت 199 دلار و مدل پیشرفته‌تر با قیمت 299 دلار عرضه خواهد شد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها